ÖTV İNDİRİMİ GELİYORMU ?

vagsam

Yeni Üye
İsim
vagsam
2020 Model SEAT LEON FR mat paket almayı düşünüyorum. ÖTV indirimi geleceği söyleniyor. Doğru mudur? Bilgisi olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya gelir ya gelmez %50 ihtimalin varsayımıda basit olur tabi

Sallamasyon Bence de gelecek ? (Bence tabi)  

Sebeb? 

Hangi audi bayisini arasan 

265 den düşürdüler bu aracı 3 gün önce

251 den prestige paketli 1.5 tsi Design a3 sportback var

Eğerki al-satçı takımı bunlara dadanmayıp 150-200-300 adetini birden kapatmadıysa bir bildikleri var demekki??

Bu arada devlet babanın hesabı bu sefer 

Ötv yi 15-20 puan indireyim ama bunu ultra satış rakamları ile telafi edeyim değil 

Amac sadece insanlara kredi dağıtmak!

Yazdık bir ihtimal 

Ötv düşse de artsada 

Vatandaş biryerlerden kesin kaybediyor. Karda değil hiçbirzaman

Cok enteresan herkes bu soruyu dedikodu var diye emin olmak icin başkalarına soruyor, ne bilelim maliye bakanlığının çalışma ofisi mi burası?
Resmi ağızdan açıklama yapılırsa herkes öğrenir zaten.
Burada birisi evet ötv indirimi gelecek dese inanıp ona göre mi hareket edeceksiniz ? Kaynak?

Şuan için 0 araç almak istesen 3 ay sonra geliyor bayilerde 0 araç yok 

Devlet icin otv mukemmel bi gelir kapisi millet vergi ile araba alsin diye tesvik kredisi yapip ordan da faiz aliyor sen bindigin dali budarmisin :)

Toyota’ya gidiyorum hanım için; C-HR diyorum, biz üretemiyoruz parça gelmiyor Avrupa’dan diyor.
Corolla hb diyorum.(Bu arada ateş ediyor araba)O da ingilterede üretilmiyor gelmiyor diyor.

Kardeşim o zaman kapatın gidin dükkanı galerici açın araç geldikçe tek tek satıyosunuz zaten.Ne işe yarıyor bu otomotiv bayileri!Galericilerin kölesi olmuşlar.Kara düzene ayak uyduruyorlar.Yarın öbürgün bu kumar onlara umarım yol-su-elektrik olarak geri döner.Kimse sadece galericilere suç atmasın,danışıklı dövüş var ortada!

@Beyransever ya şöyle eskiden giderdik bayilere,Allahım donanım donanım renk renk araçlar,peşinde bir adam oh gez dolaş pazarlığını yap,helalinden bin git arabana!

Şimdi olan: Malatya Miram VW: 3 ay sonra bir polom var fiyat garantim yok.Hadi ordan!

Her hafta açılan ÖTV indirimi gelir mi konusu ve selamsız sabahsız büyük harf ile konuşan klasik yeni üye!

Geri
Üst Alt