e-devlet ( türkiye.gov.tr) YENİ ''Araçlarım'' Uygulaması

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
MErhaba Dostlar;

E-devlet üzerinde Yeni düzenleme ile artık Araçlarım sekmesinden Aracımıza ait Vergi, Muayene ,Ceza ve Sigorta&kasko sorgulamaları aynı içerik içine alınmış durumda. Bu şekilde Hem zaman kazanmış hemde kolaylık sağlanmış gözüküyor . Faydalı olduğunu düşündüğümden sizlerle de paylaşmak istedim.Herkese kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim.

Ekran Görüntüsü 

2aa873ba2f92af145525563e2b64017c.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender hocam sizin sayenizde Bi giriyim dedim. Vergi kısmında önceden ödediğim ceza gözüküyor hemde gecikme bedeliyle 2019 tarihli. Yukarıdada ödemiş olduğunuz borçlar gözüküyorsa tekrar ödemeyiniz falan yazıyor sistem biraz karışık. 

@Ender hocam sizin sayenizde Bi giriyim dedim. Vergi kısmında önceden ödediğim ceza gözüküyor hemde gecikme bedeliyle 2019 tarihli. Yukarıdada ödemiş olduğunuz borçlar gözüküyorsa tekrar ödemeyiniz falan yazıyor sistem biraz karışık. 
Muhtemelen Tüm bilgilerin aktarılması biraz zaman alacaktır hocam belki yeni olduğundan bu tür sorunlar yaşansa da ileride daha başarılı olacaktır. Eskiden internetten bakardık borcu yoktur diye sonra satış yapılırken araç Maliyeden uyarı gelirdi mesela :)  Yani sistemler bazen birbirine yetki etki kısmına göre programlanabiliyor.

Takılmayın hocam. Benimde 2019 dan cezam gözüküyor. Ödedim ama kene gibi yapıştı öylece duruyor her baktığımda :)  belki devlet bize geçmişi hatırlatıp ders çıkarmamızı bekliyor  :p

Teşekkür ederiz, hepsi bir arada olması iyi olmuş. 

Özellikle iki aracı olanlara büyük takip kolaylığı.

Bir de şu cezaları sistem vaktinde gönderse çok iyi olacak. Şubatta ceza yedim 25 günde eve ancak geldi, ödedikten 5 gün sonra e devletten cezanın habercisi mail geldi. 

Takılmayın hocam. Benimde 2019 dan cezam gözüküyor. Ödedim ama kene gibi yapıştı öylece duruyor her baktığımda :)  belki devlet bize geçmişi hatırlatıp ders çıkarmamızı bekliyor  :p
Bence 2.yi öde diyor 😄

paylaşım için teşekkürler. faydalı bir uygulama olmuş 

Geri
Üst Alt