Sonradan far taktırmak

erdemo9066

Yeni Üye
İsim
Erdem özer
7.5 comfortline aracıma çift j far taktırmak istiyorum ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım .  Muayene, arıza , far değiştiği için hasar kaydı çıkarmı 

Hocam selam da vermemişsiniz ama ben foruma hoş geldiniz diyeyim yine de.

Öncelikle sizi aşağıdaki konuda tanımak isteriz,

Takdir edersiniz ki gömleğin ilk düğmesini doğru iliklemek önemli, devamının da doğru olması adına. :)

Merak ettiğiniz hususlar ile alakalı olarak forumumuzda onlarca, belki de yüzlerce mesaj mevcut. Biraz araştırmanız lazım.

@frknyldrm hocam haklısınız biraz hızlı bi giriş oldu sorduğum herkes farklı birşey söyledi kafam çok karışık o yüzden direk sorumun cevabını öğrenmek istedim kusura bakmayın

@frknyldrm hocam haklısınız biraz hızlı bi giriş oldu sorduğum herkes farklı birşey söyledi kafam çok karışık o yüzden direk sorumun cevabını öğrenmek istedim kusura bakmayın
Aramıza Hoş geldiniz.

Forum sayfası içerisinde konularda arama yapabilir birçok konuda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.Ayrıca Forum Sponsorumuz @SEMTuning  Sem Tuning de  j far kampanyası vardı konusundan detaylara bakabilirsiniz.

Keyifli forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yükseklik ayarı yapamazsınız

Otomatik far yüksekliği demek istedim. Teşekkürler

@Omfaruk onuda yapabilirsiniz. Araç içinden 1-2-3 kademe yükseklik veya alçaklık ayarı yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt