Karartılmış stoplar muayeneden geçer mi

@Omer58 filmciye "far veya stop kaplama filmi var mı" dedim. Bunu verdi. Bir numarası var mı yok mu bilmiyorum.

Halojen stopa karartma nasil olur. Ama oyle siyah degil ufak bir tık koyu en dusuk numaradan ?

Hep aklımda olan ve istediğim birseydi sonradan vazgeçtim çünkü muayeneden ziyade benim arka stoplar halojen olduğundan olumsuz olur diye düşündüm. Fakat led stop olsaydi kesin yapardım ve tavsiye ederdim. 

@Kingslayer merhaba. Bence ertelemeyin, arabanın arkadan görüntüsü çok değişiyor. Film koyu siyah olmasın, açık siyah yapsanız bile farkı göreceksiniz. Halojen stoplar için stop çerçevesi filmleri de var. Onlar bile havasını değiştirir aracın. Benim fikrim bu, karar sizin.

taillights-for-vw-golf-7.jpg

bir güncelleme çekeyim. 2 gün önce yukarıda fotosunu attığım folyolu stoplarla yine muayeneden geçtim kusur yazılmadan

@mustafacagri hocam kontak açıkken ( benim led stoplarda film yok ) gündüz güneş ışığında neredeyse hiç belli olmuyor sizin ince filmli stoplarda gündüz görüntüsü orjinale göre bi tık bile belli ediyorsa hemen yaptırayım 

@mustafacagri hocam kontak açıkken ( benim led stoplarda film yok ) gündüz güneş ışığında neredeyse hiç belli olmuyor sizin ince filmli stoplarda gündüz görüntüsü orjinale göre bi tık bile belli ediyorsa hemen yaptırayım 
Işık kırma anlamında belirgin bir fark yok. Gündüz de gece de çevremden de görenler film mi var, belli olmuyor vs gibi bir şey demedi. Kendim de böyle durum fark etmedim. Daha önce golf4 stoplarına yapmıştım onda bariz ışık azalması olmuştu. Gündüz fotosu olarak şunu gösterebilirim 

IMG_20200414_192121_004.jpg

Geri
Üst Alt