Karartılmış stoplar muayeneden geçer mi

Omer58

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Arkadaşlar şu şekil karartılmış stoplar muayeneden geçer mi 

Etrafı çerçeveli ve far kaşı geçer diye duymuştım ama ondan durum nedir

Screenshot_2020-06-09-18-23-30-537_com.android.chrome.jpg

Furkan hocamın dediği gibi aydınlatmayı net şekilde kesmediği sürece sorun olmayacaktır. Zaten yukarıda uygulanan folyo tıpkı orjinal olarak karartmalı olarak üretilen Golf R stoplarının karartmasına benziyor. 

Bence de geçer. Zaten Golf 7 R stopları da bir miktar smoked. Dolayısı ile problem yaşayacağınızı sanmıyorum.

1 ay sonra geçmeyi deneyeceğim bakalım. Sonucu bildiririm. Bana sorarsanız sıkıntı olmaması gerekir. Inş folyoları sökmek zorunda kalmam🙂

Yani biraz bakana bağlı kardeşimin arabayı muayeneden geçirirken taksicinin passatın arka stoplar da film vardı sökecen bunları dedi adamı geçirmedi muayeneden(yer Ankara). Cuma günü hoca arkadaş arabaya tüp taktırdı muayeneye soktu arkadaş bagajı açacakken açma abi boşver deyip sallamış🙂. Yer Çankırı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Önemli lan Lambaların işlevini yapıyor olması. Öyle sinyal lambaları varki sarıdan beyaza dönmüş durumda ama işini yapıyorsa ve çok abes durmuyorsa Muayeneden geçerler.

@Omer58 kullandığım açık siyah olabilir. Yapıştırmaya başlamadan önce sıcak suyla ıslatarak folyonun rahat şekil almasını sağlıyorum. Yapıştırırken de saç kurutma makinesi kullanarak kenar-köşeleri düzeltiyorum. Stoplar komple kaplı.

2 sene önce ankarada fotoğraftaki şekilde stoplarım folyolu şekilde geçtim. Önümüzdeki ay yine aynı şekilde gireceğim muayeneye

Geri
Üst Alt