2017 tsi comfortline dsg

Dobrucalı

Yeni Üye
İsim
Bülent Dobrucalı
Merhaba değerli forum ailesi.

Bu forum sayesinde üç yıl önce almış olduğum golfümü satıp tiguan almayı düşünüyorum.

Aracın genel özellikleri

1.4 TSI DSG Comfortline paket, tungsten gri. Ek özellik ve cam tavan mevcut değil malesef. 

30 bin kilometrede aracım ve çamurlukta sürtme kaynaklı ufak bir lokal boya mevcut hasar kaydı yok. 

Sizden ricam malum sarı siteye ilan vermeden önce nacizane fikirlerinizi paylaşmanız bildiğiniz gibi piyasa çok karışık ayrıca olursa forumdan bir arkadaşımızada kısmet olmasını isterim. 

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar. 

Merhaba değerli forum ailesi.

Bu forum sayesinde üç yıl önce almış olduğum golfümü satıp tiguan almayı düşünüyorum.

Aracın genel özellikleri

1.4 TSI DSG Comfortline paket, tungsten gri. Ek özellik ve cam tavan mevcut değil malesef. 

30 bin kilometrede aracım ve çamurlukta sürtme kaynaklı ufak bir lokal boya mevcut hasar kaydı yok. 

Sizden ricam malum sarı siteye ilan vermeden önce nacizane fikirlerinizi paylaşmanız bildiğiniz gibi piyasa çok karışık ayrıca olursa forumdan bir arkadaşımızada kısmet olmasını isterim. 

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar. 
Öncelikle merhaba hocam, Forumumuza hoş geldiniz. sizleri tanımak isterdik. Ayrıca Forum Kurallarımıza Göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Yanlış anlaşılmak istemeyiz ama yeni üyleerimiz ilk konularını araç satış veya benzeri konularla açıp daha sonra selamsız sabahsız geldiği gibi bir hoş çakal demeden ayrılıyorlar. Takdir edersiniz ki forum sayfalarının ortak bir amacı var ve bu şekilde bireysel fayda sağlayıp sonrada gözden kaybolmak foruma katkı sağlamadan bir selamı bile esirgeyen üyelerimiz olunca üzülüyoruz.

Aracınız hakkında Varsa resim ve diğer ilan kurallarında belirtilen özellikleri yazmanız daha sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. 

Uzun süreli aramızda olmanız dileğiyle Keyifli Forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt