Gizli özellik

hsyn

Üye
İsim
Hüseyin ARABACI
Arkadaşlar merhaba gizli özellik açtırıp sıkıntı yaşayan varmı aracın da bide muayende sanırım Amerikan park aktif olduğu için geçmiyor şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arabanın ışıklarının yanması ile ilgili yapılan kodlamalar muayeneden bırakabilir. Çakarlı yanmalar vs. Amerikan park ile geçen de, kalan da gördüm ama. En doğrusu orijinale dönmek muayeneden önce. Kadran selamlama, multimedyadaki gizli özelliklerinin aktif edilmesi  vs. bunlar hiçbir sorun teşkil etmez.

@tgun89 hocam bu gizli özelliklerin garantiye bir etkisi var mı? servise gittiğimizde bunlara laf ediyorlar mı??

Yapılan yerlerde aracınızın garantisini etkilememektedir diyorlar tabi servise soran varsa yazar:) inşallah

Kullandığınız telefonun ayarlarını kendinize göre kişiselleştirince garantiden çıkıyorsa eğer arabada çıkıyor demektir aslında
yıllardır var olan bir soru bu cevabını herkes işine geldiği gibi verir takdir edersiniz ki. Kafanızda bir soru işareti varsa bence hiç bulaşmayın.

Bende de öndeki sinyal lambaları sürekli olarak yanar vaziyette. Muayeneden gecme ihtimali var mi bu sekilde? 

Selamlar, Antalya’da aracın(2012 1.2 tsı golf7) birkaç gizli özelliğini açtırmayı düşünüyorum.
1- Her özellik için mi ayrı para talep ediliyor yoksa nasıl ?

2-Araca difizör yaptırmayı düşünüyorum Antalya’da yaptıran var mı ?

@Myasinc özellik başına değil .ortalama 100 lira civarında açıyorlar ister 1 özellik açtırın ister hepsini size kalmış 

@tgun89 Amerikan parkları ambians aydınlatmasıyla senkron olarak açtırırsanız muayeneden önce ambians aydınlatmayı kapayıp girebilirsiniz. @yusuf hocam konuya hakim. Gerçi benim aracı muayeneye götürmeden denedim kapanmadı. Daha önceleri kapanıyordu ilginç :)  araç dış ışıkları ile ilgili gizli özelliklerin neredeyse tümü muayene de kusur sayılıp geçmiyor. Bence sadece Amerikan park yeterli hem görsel hem de istenildiğinde kapatabilme seçeceği ile. Bunun dışında ekrandır multimediadır fasıla sinyal sayısıdır bunların açılması muayenede sıkıntı çıkarmamaktadır. 

@GodThread bugun tuvturku arayip sordum. Agir kusur olacagini soyledi. Kapatmasi 100 lira, 100 lira da yeniden açtırmasi. Yarım muayene parası da vagcomculara vercez. 

@GodThread bugun tuvturku arayip sordum. Agir kusur olacagini soyledi. Kapatmasi 100 lira, 100 lira da yeniden açtırmasi. Yarım muayene parası da vagcomculara vercez. 
Kablo zaten 200 lira hocam, alın kurtulun, kendiniz yaparsınız her istediğinizi

Geri
Üst Alt