Bir gece ansızın dijonlanmak

cevboz

Üye
İsim
Cevher
Birkaç aylık bekleyiş sürecinden sonra dijonsuzluk canıma tak etti ve ani bir geçiş yaptim.

Daha once dijon dover karşılaştırması çok kez yapıldı ama ben de kendi aracımın fotoğraflarını eklemek isterim.

Darisi @HONEY hocamın başına.

20200605_233142.jpg

20200606_014408.jpg

20200605_202738.jpg

Hayırlı Olsun Hocam. 

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

@cevboz hayırlı olsun hocam. Jant gerçekten de aracın kaderini değiştiriyor. 

Hayırlı olsun hocam dijon görünüm olarak gerçekten çok yakışıyor golfe ben sattım konfordan dolayı 16 hitaya geçtim:) 

@cevbozhayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Jant olayı arabayı gerçekten çok başka gösteriyor.

@cevboz hocam bir tane yapıştırma sharkfin anten kesinlikle golflerin kimliği gibi  ve piano black ayna kapağı bir tık daha güzelleştirir :)  

@Haktan ender elektronikte orjinal satılıyor 250 tl gibi bir ücreti var bana baya pahalı geldi süs bir ürün için. 

Guzel olmamış hocam

Çünkü en güzel dijon benim dijon olacak

Hayırlı olsun hocam çok güzel olmuş

Hayırlı olsun aracı tamamen değiştirmiş süper olmuş.

Dijon güzel duruyor gercekten ama konfor konusu daha önemli benim için.Sizce gerek var mı? Ayrıca küçük ildeyim fotolardan görüp alicam kargoyla gelecek,elimdeki 16lari ve sifir lastiklerini falan saticam.Ayrica 17 icin tekrar lastik bakicam derken biraz da üşeniyorum kendime heyecan arama diyorum🙂

Doverden sonra hangi jant olursa olsun zaten ekstra güzel oluyor bence. Dijon ise Golf için en iyi 17" seçenek benim gözümde. Çok güzel olmuş kazasız belasız. Tekerinize taş değmesin. 

Geri
Üst Alt