Opsiyonel donanım hakkında

İsim
FMY
Araç
Golf MK7
Herkese merhabalar,

Golf 7.5 TDI BMT Comfortline araç için opsiyonel donanımlar hakkında bilginiz var mı ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese merhabalar,

Golf 7.5 TDI BMT Comfortline araç için opsiyonel donanımlar hakkında bilginiz var mı ? 
Öncelikle merhaba Aramıza Hoş geldiniz . Bir merhabayı kısa bir tanışmayı bize Çok görmeyin Ayrıca forum Kurallarımıza Göz atmanızı ve daha faydalı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Opsiyonel donanım olarak ise bahsettiğiniz sonrasında Tuning / retrofit tarzı bir şey mi Yoksa Fabrikasyon özelliklerden mi bahsediyorsunuz? 

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Estağfurullah ben de tanistigima memnun oldum. Kuralları henüz okuma fırsatım olmadı bakacağım. 

Fabrikasyon olarak bilgi almak istedim. 

Estağfurullah ben de tanistigima memnun oldum. Kuralları henüz okuma fırsatım olmadı bakacağım. 

Fabrikasyon olarak bilgi almak istedim. 
8" Renkli Dokunmatik Ekranlı Radyo "Composition media"

16" Hita alüminyum alaşımlı jantlar

Hız sabitleme sistemi

"Klimatronik" çift bölgeli tam otomatik klima sistemi

Park mesafe sensörleri (Ön/arka) ve görsel park desteği

daha fazlası için Opsiyon eklenmek istenirse de; 

Highline araçlarda standart olan:

*17" Dijon alüminyum alaşımlı jantlar

*Dijital gösterge paneli "Active info display"

*LED ön farlar

*LED "High" stop lambaları ve dinamik arka sinyal lambaları eklenebilir ayrıca opsiyon olarak Renk seçiminden tutunda  Panaromik açılır camtavan hatta iç döşeme rengine kadar geniş bir yelpaze vardır.

Lakin Şu Zamanda  Türkiye için özel opsiyonlu araç almanız yada sipariş verme olasılığınız son derece az olduğu gibi mevcut talebe uygun araç da yok denecek kadar azdır. 2020 MK( de ülkemize geliş tarihi Tahmini 2020 sonu yada 2021 başlarında olacağını düşünürsek beklentiniz yada düşünceniz ne ise 2 el değerlendirmenizde fayda olacaktır.

ŞAyet Comfortline aracınız varsa elinizde  fabrikasyon olarak  bir kaç işlemi servislerde de ekletme şansınız olacaktır. Örneğin Body kit vb şeklinde.

Bikgiler için teşekkür ederim Ender bey. Okuma fırsatım oldu. Servise uğrayacağım en yakın zamanda 😊

Geri
Üst Alt