Bugünkü Müziğiniz

@ekim hocam sarkinin ismini türkçe alfabeli biliyormusun indiremedim😀

Evde temizliğe basladim sirayla buraya atilan parcalari dinliyorum

Bazen tempom düşüyor

Bazen coşkuyla yükseliyor

Bazen sigara yakıp ara verip neşet baba dinliyip ağlıyorum

Sanirim bugün temizlik bitmeyecek

@Negatiwe Bu adamın tüm şarkıları var efsana yalnız şu bir gerçek aracımla 3 kere hasarım oldu 

1.si sol yan aynayı gost n stuff bu adamın şarkısını dinlerken kırdım

2. si geri geri gelen accent eraya Sometimes things get şarkısını dinlerken vurdum.

3.sü sol kapıya yine bu adamın  şarkısını dinlerken otobüs vurdu şarkıyı hatırlamıyorum ama :D

daha aracımda açmıyorum korkudan bazen ootomatik geçiyor sd karttan hemen çeviriyorum çevirirken bile korkuyorum bilinçaltım pert :D

[mention=5]Negatiwe[/mention] Bu adamın tüm şarkıları var efsana yalnız şu bir gerçek aracımla 3 kere hasarım oldu 
2. si geri geri gelen accent eraya Sometimes things get şarkısını dinlerken vurdum.
3.sü sol kapıya yine bu adamın  şarkısını dinlerken otobüs vurdu şarkıyı hatırlamıyorum ama [emoji3]
daha aracımda açmıyorum korkudan bazen ootomatik geçiyor sd karttan hemen çeviriyorum çevirirken bile korkuyorum bilinçaltım pert [emoji3]
Bence de bisey var bende evde dinlerken bu adamı 100 yıllık antika vazoyu kirdim

@HONEY sizin ki daha acınası durum hocam 100 yıllık vazo nerde 5 yıllık golf nerde :D  şuan sıkıntının bende olmadığına sevindim diyebilirim ahah

@Negatiwe Bu adamın tüm şarkıları var efsana yalnız şu bir gerçek aracımla 3 kere hasarım oldu 

3.sü sol kapıya yine bu adamın  şarkısını dinlerken otobüs vurdu şarkıyı hatırlamıyorum ama :D

daha aracımda açmıyorum korkudan bazen ootomatik geçiyor sd karttan hemen çeviriyorum çevirirken bile korkuyorum bilinçaltım pert :D
Valla hocam paylaşmakla iyi mi ettim kötü ettim bilemedim

Remixin giriş kısmı beni acayip gaza getiriyor arabanın içinde, meydan savaşı kazanmış general gibi hissediyorum kendimi.

@Negatiwe valla benim kötü anılarım canlandı gözümün önünde ama şarkıları fena diğelerini dinleyin uçarsınız hocam :D

Geri
Üst Alt