Bugünkü Müziğiniz

Müzik mistik /exotic 

Tam mk4 ruhuna uymuş

Ayasofya gibi ortam ayarlamışlar

Kim ne derse desin bu araç mk7 den daha sükseli bir araç (zamansal oranlama yapıldığında

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kış bahçeleri şarkısına yapılan bu remixe bayıldım. :)

Paylaşılan müzikler güzel, fakat ben genelde mızrabın telin içinden geçtiği Türküleri daha çok tercih ediyorum. 

O yüzen şuraya bi Musa Eroğlu bırakayım... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 dakika önce, Recep Gül yazdı:

Paylaşılan müzikler güzel, fakat ben genelde mızrabın telin içinden geçen Türkleri daha çok tercih ediyorum. 

O yüzen şuraya bi Musa Eroğlu bırakayım... 

Bir saat önce, HONEY yazdı:

Guzel baslik

Ses seviyesi %80 önerilir

Geceye uygun bir müzik daha. (y)

Aşağıda paylaştığım efektli müzik türünü belki ilk defa keşfedecek olanlar vardır diye paylaşıyorum. Kaliteli bir kulaklıkla (mümkünse kulağı kapatanlardan) dinlerseniz şaşıracaksınız. Kulaklıktaki gibi olmasa da arabada da normal müziğe göre keyif veriyor. Kanalın diğer videolarını araştırırsanız sevdiğiniz şarkıların efektli halini bulma ihtimaliniz var.

Aşağıda paylaştığım efektli müzik türünü belki ilk defa keşfedecek olanlar vardır diye paylaşıyorum. Kaliteli bir kulaklıkla (mümkünse kulağı kapatanlardan) dinlerseniz şaşıracaksınız. Kulaklıktaki gibi olmasa da arabada da normal müziğe göre keyif veriyor. Kanalın diğer videolarını araştırırsanız sevdiğiniz şarkıların efektli halini bulma ihtimaliniz var.

Madem konu buraya geldi, bunlarin atasını buraya bırakıyorum.
Kulakliklarinizi takin, gözünüzü kapatip arkaniza yaslanin yeter [emoji57]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt