Diş ağrısı :(

@Nfk Korkmanıza ve boşuna strese girmenize gerek yok.Dişte genel anezteziyi ilk kez duyuyorum.

20lik diş çekimi bunlar çene cerrahının yapması gereken tedaviler.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Nfk

@Savatage apseye yorgan iğnesi de acı da nirvana sanırım :)  hoş doktor dese sen kendin yorgan iğnesini sok patlat inan bende tereddüt etmeden girişirdim hocam :)

@slck haklısınız hocam korkmamak gerek ve ben korkumu da yenmiştim aslında. ama işte hem diş uyuşmadı hem süreç uzadı derken korkmama ve gayet sakin olmama rağmen tansiyon problemim oldu. bence benim doktor tansiyon olayı yüzünden genele çevirdi.

@Mmt0634 teşekkür ederim hocam. İltihap yok dişimde geçti yani. Ağrı sızı da kalmadı. Sadece dişim uyuşmadığı için ve o süreçte benim tansiyonum sürekli düştüğü için çekemedi doktor. Ondan sonra genel anesteziye karar verdi. Tuzlu su sirkeli su karbonatlı tuzlu su her bi kombini denedim ağrım pik yaptığı zaman. Çok şükür şu an hiç ağrım kalmadı. Ameliyatı duyunca ağrı da uçtu gitti :)  

@Nfk hocam yalnız belirtmem gerek antibiyotik tek başına tedavide yetersizdir nüks etme ihtimali yüksektir sürekli antibiyotik kullanıncada antibiyotik direnci gelişmeye başlar ki ülkemizin en büyük sorunlarından biridir

@romeo68 hocam antibiyotik kullanmıyorum şu an zaten. Doktor yazmıştı onları kullandım 5 günlüktü yani. 

@Nfk çok geçmiş olsun hocam, diş ağrısı çok kötü olur. Bir an önce kurtulmaya bakın, tekrardan geçmiş olsun 

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@33hasan33 sağol hocam. Acı tecrübe ile bende öğrendim ne yazık ki. 

Başka bi hastaneye randevu aldım gidiyorum bakalım. Umarım bu sefer çekilecek. 

@Kordi_gs İstanbul Anadolu yakası hospitadent diş hastanesi hocam. Ümraniye Şile yolunda sanırım. Başhekim tanıdık çıktı dolaylı olarak. 

@Nfk size özelden bir diş doktoru önereceğim.biraz tuzludur ama ilgisi alakası sakinleştirmesi gayet süper bir diş doktoru ayrıca bayağıda tanınmış birisi.cerrahisi de kendi yanında çalışıyor.

@Kordi_gs saat 4 de randevum var hocam bu sefer de çekemezlerse dediğiniz hekime gidebilirim. Parası pek önemli değil yeter ki kurtulayım. Çok teşekkür ederim bu arada hocam. 

Geri
Üst Alt