Jump to content

fonksiyonel tuş takımı ve çerçeve

Recommended Posts

• İleti 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

İlandaki ürünü ben aldım 1 aydır kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor. Tekrardan teşekkür ediyorum oktay_87 hocama, gönderirken bir sürü sarıp sarmalamış özen göstermiştir... Sağolsun o dönem y

Ürün Adı:   Detaylar:  arkadaşlar hız sabitleme taktırdığım için boşa çıkmıştır. Konum:  izmir Fiyat:  500TL Fotoğraf:  

O konuda bilgim yok hocam.tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir.🙂

Konudaki görseller

• 2 weeks later...
  • 1 ay sonra...

İlandaki ürünü ben aldım 1 aydır kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor.

Tekrardan teşekkür ediyorum oktay_87 hocama, gönderirken bir sürü sarıp sarmalamış özen göstermiştir...

Sağolsun o dönem yoğun günleri olmasına rağmen beni kırmayarak 350 TL ye bıraktı ürünü bana.. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Kar suyu iyi geliyor demekki
    • Vagcom ile baktım sadece far switch hatası var o ayrı bir sıkıntı başka bir hata görünmüyor sadece soğuk havalarda yapıyor normal sistemimi böyle anlayamadım bir türlü
    • Merhabalar.   2014 Golf 1.6 Dizel Bluemotion Midline Plus Beyaz renk 183.000km   Bazı ekstralar:   Fonksiyonel High Direksiyon& Direksiyondan Cruise Control 6.2 carplay&AndroidAuto&Mirrorlink multimedya 17 pretoria jant&Nokian Powerproof lastik takimi(sifir) r difüzör Ön marspiyel Yan marspiyel Deri direksiyon kaplama Yarasa ayna kapakları Park sensörü Geri görüş (bağlı değil) Pakete ek: Sis farları Hafızalı ayna Koltuk altı hazne Viraj aydınlatma Vb mevcuttur     ARACA HİGHLİNE MODÜLÜ EKLENMİS OLUP İSTENİLEN DAHA NİCE ÖZELLİK AKTİF EDİLEBİLİR.     Tüm bakimlari yapılmış olup yeni sahibimi bekliyor alan arkamizdan küfür değil dua etmeli.   Takas sadece dizel civic ve giulietta   Tramer: Hatasızdır. Hasar kaydi 300₺ boyasız 30cm çamurluk duzeltmeden dolayı. Kaporta aksaminda boya hata degisen kaza söz konusu degildir.     YER: ADANA   Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi    
    • Sıcaklığın etkisi.. Soğuk marş basma vs. Grafik muhtemelen sağlıklı bir akü içindir.   
    • Herkese merhabalar. Golf 7,5 aracımda bagaj üst kapağın sol stop tarafında plastik açılabilir bir kısım var fara giden. Açınca iç kısımda bir kırık farkettim. Acaba fabrikasyon hali normalde böyle mi ? Yoksa sonradan mı kırıldı bilemedim. Görselini en kısa zamanda atacağım. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • Yeni Oluştur...