GİDİYORUZ BAKALIM NASIL OLACAK :)

Yaklaşık 15 km sürüş sonrası bence süper ele oturuyor ve dar alanda manevralarda çok güzel tek elle tepeden çevirebiliyorsunuz

Cok hafif bir kalinlasma var ben daha çok bekliyordum ele güzel oturuyor

Evet kahraman usta yapan yer

Ortada dükkan falan yok arkadas omuz çantası ile gelip 45 dakika civari surede dikiyor attigi konumda

Cantasinda secenekler var sec beğen diktir olayı

Inteenetten satis var mi bilemiyorum

Muhammed alcantra yaptirmadi ve çok daha orjinal duruyor onun kaplama

Ömrü ne olur bilmem ama ben çok memnun kaldım ileride kendini birakir parlarsa bir şey olursa yeniden kaplatirim

Bende bir sıkıntı olmuş, ip ucunu yakarken ip deriye temas etmiş sanırım keşke yaparken acele etmeyip sökmeye çalışsaydı o noktayı.Aracı kullanıp eve geldiğim yolda farkettim.Arka kısımda olabilir ama zaten parmak ucu arka kısımda oluyor insanın. Ele bayağı geliyor.bunun dışında bi problem yok :)

Ha bir de biraz bali kokusu hakim arabada :)  

EE2716D0-5B77-429B-8B00-2724FACF42BF.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
güle güle kullanın...

@HONEY bende dicektim akaretlerde cem (artcar) kardeşim var selamımı söyle ilgilenirdi (fiyatta değil cay kahve:) )  diyecektim ama olsun bu da güzel olmuş...

güle güle kullanın...

@HONEY bende dicektim akaretlerde cem (artcar) kardeşim var selamımı söyle ilgilenirdi (fiyatta değil cay kahve:) )  diyecektim ama olsun bu da güzel olmuş...
Metin abi ona da bakalım instagramı varsa.Bu kötü olunca ondan da yaparız:) 

Metin abi ona da bakalım instagramı varsa.Bu kötü olunca ondan da yaparız:) 
@muhammedakgunes  artcar sağlam iş yapar,  sizin yaptırdığınız rakam nedir bilmiyorum ama 250₺ den başlar direksiyon kaplama randevu alıp sadece perşembe günleri saat 14-17 arası :)  işlem yaparlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
güle güle kullanın...
[mention=11839]HONEY[/mention] bende dicektim akaretlerde cem (artcar) kardeşim var selamımı söyle ilgilenirdi (fiyatta değil cay kahve:) )  diyecektim ama olsun bu da güzel olmuş...
Orayı biliyorum ustad

Efsane yerdir en az 25 yıllık esnaf

Tesekkur ederim

Hayırlı olsun çok güzel olmuş sırada dijon konusunu bekliyoruz hocam 

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Ürün ile ilgili daha sonradan gözüme batan vb. olumsuz birsey olursa paylasirim

Geri
Üst Alt