GİDİYORUZ BAKALIM NASIL OLACAK :)

Bitince Muhammed de bende yorum yazacagiz

Esenlerde oto derici instagramda hesabi var

Düz modeli 130 tl

Alcantra modeli 150 tl

Kötü olursa söker atarim

İkimiz de alcantra modeli yaptırıyoruz
Direksiyon kaplatiyoruz diyince ben üstündeki deriyi değiştiriyorsunuz zannetmiştim :) Ben komple deriyi yenileteceğim udcustomworks gibi bir yerde.

Hayırlı olsun Gayet şık ve faydali olmuş . Güle güle kullanasın.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@HONEY  hayırli olsun, cuk oturmuş. İnternet üzerinden satış yapıyorlar mı? 

@HONEY Gayet şık duruyor fotoğraflarda gerçekte durum nasıl? İçinize sinmeyen bir durum var mı bende yaptırabilirim 🙂

@HONEY hayirli olsun gule gule kullanin hocam,

kahraman ustaya gittiniz sanirim bizde corolla icin alcantra kaplatmıştık arkadaşın işçiliği güzel

008c35e2-0a20-4ca7-ab17-4e029bb44849.JPG

Before after bırakıyorum.Güzel oldu gibi. Evet “gibi”si var. Avantajları da var dezavantajları da. Tuşların üst kısmı başta gelir mesela, oraya yapamıyorlar.Forumda kendisi alıp oraları da çok güzel kapatan, kılıf gibi değil de direkt direksiyonun kendisiymiş gibi yapan arkadaşlar var :)  Ellerinde tek tip kalıp var. Bu yüzden bunu sökersem eğer ben Fox’unkilerden deneyeceğim çünkü onlarda kulakcıklar var. Oraları da kapatabiliyor. Bunun dikilmemiş hali bildiğiniz dümdüzdü hiç girinti çıkıntı yoktu yani deride.Bu arada deri değil gibi ürün :)   Tam bilemiyorum malzemesini.Çok kaliteli bir şey değil. Ben daha önce n11 dekini alıp dikemeyip iade etmiştim.Birebir aynı malzeme. 
Trimleri kırarım altına sokarken demiştim ama kırılmıyormuş onu gördüm, yani elim yatkın diyen varsa kendi yapabilir :)    

F86E827A-6B96-4173-AC48-179C1B0030CE.jpeg

A3B51FF8-E9E9-4319-84D8-C2B4EAE6C07E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fox’tan alıp iade ettiğim kılıfı da bırakayım buraya o da bi fikir oluşturabilir :)   N11’ den pera ile başlayan bir satıcıydı. Derideki Bahsettiğim girinti çıkıntı, kulakcık kısımları vardı ve fiyatı 69₺ idi sanırım :)  

8A3DE7DF-CB08-4814-BF99-D3798EC3AC09.jpeg

Geri
Üst Alt