GİDİYORUZ BAKALIM NASIL OLACAK :)

[mention=16969]muhammedakgunes[/mention]  artcar sağlam iş yapar,  sizin yaptırdığınız rakam nedir bilmiyorum ama 250₺ den başlar direksiyon kaplama randevu alıp sadece perşembe günleri saat 14-17 arası [emoji4] işlem yaparlar...

Mutlaka kalite farki vardır orasi Maçka nisantasi

Bizimki esenler mobil esnaf

Benim alcantra modeli 150 tl

Muhammed 130 tl düz model fakir işi

Ben aliexpressten alıp kendim uygulasmistim virüs öncesinde 100 tl meawant marka güzel ince ve tam uyumlu f1 kulakçık ta uyumlu asagiya resmini bırakıyorum. 

D3FC8017-CD0C-43B9-AC6C-733728EC4461.jpeg

Ben aliexpressten alıp kendim uygulasmistim virüs öncesinde 100 tl meawant marka güzel ince ve tam uyumlu f1 kulakçık ta uyumlu asagiya resmini bırakıyorum. 
/monthly_2020_06/D3FC8017-CD0C-43B9-AC6C-733728EC4461.thumb.jpeg.ef8d2b5a53b8d3cba5f95868042ddbce.jpeg
Sizde güle güle hocam

Tam oturmus kulakciklarin orasi
@muhammedakgunes bak tam istedigin gibi

Valla ben alsam aliexpres den ne dikecek el becerim var ne de sabrim

Fox’tan alıp iade ettiğim kılıfı da bırakayım buraya o da bi fikir oluşturabilir :)   N11’ den pera ile başlayan bir satıcıydı. Derideki Bahsettiğim girinti çıkıntı, kulakcık kısımları vardı ve fiyatı 69₺ idi sanırım :)  

Ekli dosyayı görüntüle 33492
@muhammedakgunes Evet hocam bende aldım sonra kalitesi kötü gelmişti bana çünkü daha önce Polo aracımda meawant dikmiştim ordan biliyordum kaliteli olmasını o yüzden iade etmek zorunda kalmıştım. 

Ekli dosyayı görüntüle 33500
İşte asıl KILIF budur. Ve hocam elinize sağlık işçiliğiniz de müthiş olmuş. Benim anlamadığım bu yapan adamlar bu işin ustası ama oturup orayı da kapatan yapmıyor. Tabii işine gelmiyor, daha fazla uğraşacak... nasıl olsa müşteri geliyor kafasında.. 

kesinlikle çok iyi sizinki, güle güle kullanın hocam :)  link verebilirseniz satın almak isteriz :)  

@muhammedakgunes Evet hocam bende aldım sonra kalitesi kötü gelmişti bana çünkü daha önce Polo aracımda meawant dikmiştim ordan biliyordum kaliteli olmasını o yüzden iade etmek zorunda kalmıştım. 
Bu bizim taktırdığımız fox ile n11 dekiyle yani aynı.Sizin aldığınız meawant bundan kaliteli ise çok güzel. O zaman linki kesin alalım biz :)  artık kendimiz dikeriz napalım :)  

@muhammedakgunes Hocam ürün linkini asagiya bırakıyorum ben fox u da aldığım icin biliyorum deri gibi değil alti Kagit üstüne derimsi kaplama gibi birsey bu gönderdiğim deriye daha yakın ve kaliteli ayrıca esnemesi çok iyi uygulaması kolay ben bantsiz uyguladım siz düşünün artık :)  aldığımda indirim vardı şimdi kalkmış üzüldüm yine de göndereyim lazım olur yanı isterse BMW aracım olsun mewant alır dikerim ha başka satıcılar da var ama bu mağaza beni mutlu ediyor nedense :)  ürün icin satıcıya iletirseniz mesaj ile size f1 kulakcikli gönderiyor ona göre dikim yapıyorlar. Fiyat biraz artmış :(

kalitesini videolarindan iç kısmına bakarak anlayabilirsiniz Kagit gibi değil. Hatta Leather koruma ürünü vs kullanmıştım bildiğiniz emiyor çok hoş :)  

TRY 153.72  10% Off | MEWANT Black Artificial Leather Steering Wheel Cover for Volkswagen VW Golf 7 Mk7 New Polo Jetta Passat B8 Tiguan Sharan Touran
https://a.aliexpress.com/_d7bBj55

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes Hocam ürün linkini asagiya bırakıyorum ben fox u da aldığım icin biliyorum deri gibi değil alti Kagit üstüne derimsi kaplama gibi birsey bu gönderdiğim deriye daha yakın ve kaliteli ayrıca esnemesi çok iyi uygulaması kolay ben bantsiz uyguladım siz düşünün artık :)  aldığımda indirim vardı şimdi kalkmış üzüldüm yine de göndereyim lazım olur yanı isterse BMW aracım olsun mewant alır dikerim ha başka satıcılar da var ama bu mağaza beni mutlu ediyor nedense :)  ürün icin satıcıya iletirseniz mesaj ile size f1 kulakcikli gönderiyor ona göre dikim yapıyorlar. Fiyat biraz artmış :(

kalitesini videolarindan iç kısmına bakarak anlayabilirsiniz Kagit gibi değil. Hatta Leather koruma ürünü vs kullanmıştım bildiğiniz emiyor çok hoş :)  

TRY 153.72  10% Off | MEWANT Black Artificial Leather Steering Wheel Cover for Volkswagen VW Golf 7 Mk7 New Polo Jetta Passat B8 Tiguan Sharan Touran
https://a.aliexpress.com/_d7bBj55
Evet hocam dediğiniz gibi bunun da altı kağıdımsı bi şey üstünde de derimsi bi şey vardı :)  artık ne ise bilemiyorum :)  ama takılınca güzel durdu o da iyidir en azından :)  bakıyorum linke, teşekkürler 😊

Evet hocam dediğiniz gibi bunun da altı kağıdımsı bi şey üstünde de derimsi bi şey vardı :)  artık ne ise bilemiyorum :)  ama takılınca güzel durdu o da iyidir en azından :)  bakıyorum linke, teşekkürler 😊
Yok hocam sizinki de çok güzel olmuş güle güle kullanın ince ve iyi dikilmiş hoş duruyor, rica ederim 🤗

Nasil hocam anlayamadim?

Ben pek basinda durmadim ne nasıl yaptı bilmiyorum
gormediyseniz Cevabi havada kalacaktir.ama yine yazayim belki baska bilen vardir..simdi direksiyon 3 kolluya, kilif dikilirken o kollarin altina kilifi nasil alinir? parcalar sokulerek mi? yoksa ragle kullanilarak mi? 

Geri
Üst Alt