kol dayama ve kapı kolları hakkında..

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
selam dostlar... golf 7 hingline donanımlarda dikkatimi çeken güzel bir detay benim için hayal kırıklığı oldu konu hakkında bilgi sahibi olanlara selam olsun..bir araç vardı bayide bej döşeme şöför yolcu ve orta kol dayama kısmı deri kaplamaydı bu beni büyülemişti açıkçası ama..bu sadece bej döşemelerde oluyomuş. diğerlerinde kumaş mış  s=s20

arfkync dedi:
selam dostlar... golf 7 hingline donanımlarda dikkatimi çeken güzel bir detay benim için hayal kırıklığı oldu konu hakkında bilgi sahibi olanlara selam olsun..bir araç vardı bayide bej döşeme şöför yolcu ve orta kol dayama kısmı deri kaplamaydı bu beni büyülemişti açıkçası ama..bu sadece bej döşemelerde oluyomuş. diğerlerinde kumaş mış  s=s20
Merhaba

Ergoactive koltuk opsiyonunda da bu bölgeler deri olarak geliyor.

Selamlar

Gurk4n dedi:
Merhaba

Selamlar
sayın hocam ergo aktiflerde hemfikiriz dediğini doğru bu benim dediğim başka bi durum..içi bej döşeme olan higlinelerde dediğim kısımlar deri siyah döşeme olanlar kumaş imiş.. X(

arfkync dedi:
Merhaba

Selamlar
sayın hocam ergo aktiflerde hemfikiriz dediğini doğru bu benim dediğim başka bi durum..içi bej döşeme olan higlinelerde dediğim kısımlar deri siyah döşeme olanlar kumaş imiş.. X(
Doğrudur hocam açık renk daha kolay kirleneceği için kapı döşemeleri ve ön kol dayama deri olarak geliyor. Siyahlar ise kumaş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şanslı ekipteyim. Çünkü önceki aracım jettada kumaş idi ve cok çabuk kirleniyordu. Aracı alırken beğenmiştim bu detayı. İsabetli olmuş dedim. St belirtmişti bunu.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arfkync dedi:
Değerli Hocam;

Yazın uzun yolda kolçağın üzerine aynı renkte kalın ama terletmeyen bir mini kilim vb. bir şey konabilir.

Aksi halde çok çabuk kirleniyor.

Ama daha önemlisi Kaliteli koltukçu bulup gerçek deri kaplanabilir.

Siyah titanyum döşemelerde kullanılan kol dayama ve kapıdaki kumaş kesinlikle Golf kalitesine yakışmıyor su değse leke kalıyor resmen

Siyah titanyum döşemelerde kullanılan kol dayama ve kapıdaki kumaş kesinlikle Golf kalitesine yakışmıyor su değse leke kalıyor resmen
O bölümler gerçekten büyük sıkıntı. En azından sadece oraları deri kaplama olsaymis.

Deri olmasından ben de çok memnunum lakin yazın kol dayama terleme yapabiliyor
(Samsunda nem oranı %99) X(

Deri olmasından ben de çok memnunum lakin yazın kol dayama terleme yapabiliyor(Samsunda nem oranı %99) X(
Bu acıdanda haklısınız hocam fakat yazın özellikle kol terlediği zaman hemen beyaz beyaz lekeler olmaya başlıyor.

Hangi şehirdesiniz bilemiyorum fakat yolunuz İstanbula düşerse Artcarda deri yaptırabilirsiniz büyük bir meblağ tutacağını sanmam, yaptığı işlerle iyi bir firmaya benziyor.

https://www.facebook.com/permalink.php?id=184958268249741&story_fbid=799665830112312

https://www.facebook.com/permalink.php?id=184958268249741&story_fbid=827997240612504
Artcar işçilik bakımından çok başarılı. İlerde yolum düşerse kol dayamaları siyah deri yapma düşüncem var

deri oneririm hocam temizligide kolay. sil.gec. iyi ki ergo secmisim.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

hocam bej döşemede sadece kollar mı deri yoksa kapı iç kısmı tamamen mi deri acaba

Geri
Üst Alt