Bakım için Filtre Seti nereden bulabiliriz

İsim
PamukMotion
Herkese merhaba, şu günlerde bol sıhhatli günler dilerim. Aracım dizel bi kaç sorum olacaktı..

Bakım yaptıracağım.Mann filtre 4 lü seti almayı düşünüyorum. İnternetten güvenilir bir yer var mıdır ? Ayrıca Liqui Moly 4200Toptec 5w30 almayı düşünüyorum. Mekato stoklarında bulamadım,internette çeşitli yerlerde satılıyor olmadı Resmî sitesinden sipariş geçeyim diyorum. Fakat filtre konusunda forumda posta rastlayamadım.

Foruma detayli bakarsaniz liqui moly yetkili saticisi vs., hepsiyle alakali konular mevcut.İyi aksamlar...

@pharmehmett 

@pharmehmett guncel bakim masraflari basligi altinda mevcut.

www.liquimolyturkey.com

www.filtremarketim.com

[No message]

konusu sayısız geçti . 

filtreler için  buraya öneririm .

https://www.filtremarketim.com/?gclid=CjwKCAjwiMj2BRBFEiwAYfTbCiNJ5dmajS_9UNHdYTLXCJ5FxL0Iw7--DKSW-2-pZrHz92phxQ9R5hoCU_AQAvD_BwE

n11 deki isimleri filtre pazarım .

ama  link verdiğim kendi sitelerinden alın . 

n11  herhangi bir satıcıya göre 

4 lü set 50-60  lira daha ucuza gelir . ürünlerin hepsi made in germany geliyordu en son ben aldığımda , yine de telefonla teyid edersiniz . 

yağ için üstte linki verilen liqui moly nin kendi sitesi tercih ediliyor. 

ne varki serbest piyasaya göre aynı yağ kendi sitesinde 50 lira daha pahalı . 

serbest piyasa da ki de  aynı yağ , ama sahte piyangosu çıkmasın diye herkes kendi sitesinden alıyor.  n11 deki siteler aynı yağın perakende satıcıları . 

@Savatage, @atacandiri Yağ konusu hakkında Forumda ilgili konuları inceleyip bu postu oluşturdum yanlış anlaşıldı galiba. Filtre konusunda bilgi bulamamıştım. İlginiz için teşekkürler,hayırlı günler .

Geri
Üst Alt