VOGTLAND 4.5CM SPOR YAY

Grhnackgz

Yeni Üye
İsim
Gürhan
Arkadaşlar hepinize merhabalar,

Pazartesi günü kısmetse golf 7 1.4tsi aracıma 45mm vogtland spor yay alacağım, bu yayı kullananlar ya da çevresinde kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını paylaşabilir mi , 45mm spor yayın getirisinin yanında götürdüğü amortisör ömrünün uzun vadede zarar getireceğini biliyoruz fakat bu zararın ne derecede ve ne ciddiyette olduğu hakkında bilgisi olan , kullanan arkadaşlarımız paylaşırsa çok memnun olurum :)

Ayrıyetten ikinci bir seçenek olarak 3.5cm ultra racing yay düşünüyorum ve ikisi arasında çok kararsızım yorumlarınızı bekliyorum

İyi günler

aracınızda bariz konfor kaybı olacaktır, trim sesleri ve kasılma sesleri artacaktır :)  amörtisöre zararı uzun vadede ortaya çıkar norma kullanırken bi sıkıntısını görmedim

@Duhansahin yanıtınız için teşekkürler, yolda sekme yaşıyor musunuz 100 civarından sonra sekme olduğu söyleniyor 4.5cm olduğundan dolayı fakat bir de sizden duymak istedim Bir de avm girişleri ve tümseklerde sıkıntı yaşıyor musunuz :)

@Grhnackgz 35 mm vogtland yeni taktim 1 hafta oldu valla iyiki takmışım o plastik ince kasisler varya minik olanlar onlardan geçerken biraz daha yavaş geçmek lazım bende 16 jant varken hiç özen göstermiyordum şimdi 18 ile baya yavaş geçiyorum çukurları hissediyorsun baya ama genel olarak memnunum aracın duruşu çok değişiyor normal kasislerde ise stok halindeyken araç zıplıyor gibiydi bunda o yok mesela.

9ee8c728-03ee-4e87-bfab-6378d3c2922c.jpg

@Grhnackgz sekmeden kastınız tam olarak ne bilmiyorm ama öyle atlama zıplama beklemeyin yay sert olduğu için salınım haraketlerinin daha fazla hissdeceksiniz, ben basık araç kullanmaya biraz alışık olduğum için çok sorun yaşamıyorum :)  ama tabiki bazı kasislerden yan geçme zorunda kalacaksınız

@furkanmk7 maşallah valla ikinci el 3.5 vogtland ya da eibach bulamadığım için 4.5e yöneldim , 3.5 ultra racing hakkında bilginiz var mı

@Duhansahin anladım hocam maşallah aracı 4.5 kendine getiriyor fakat istanbul yolları malum ama yine de takıcaz gibi duruyor :)  sizin ultra racing 3.5 hakkında görüşünüz nedir , vogtland 4.5 mu yoksa u.r. 3.5 mu tercih etmeliyim

Valla aracın yürüyen aksamı olduğu için ikinci el tercih etmedim aslında öyle düşünüyordum bir kaç kişi sıfır al dedi uyguna bulunca bende aldım. Valla bir bilgim yok ultra racing hakkında @Grhnackgz35mm alsanda iş görür bence yeterli  istanbul' şartlarında ben iyikids almışım diyorum gayet güzel eşit düştü 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar hepinize merhabalar,

Pazartesi günü kısmetse golf 7 1.4tsi aracıma 45mm vogtland spor yay alacağım, bu yayı kullananlar ya da çevresinde kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını paylaşabilir mi , 45mm spor yayın getirisinin yanında götürdüğü amortisör ömrünün uzun vadede zarar getireceğini biliyoruz fakat bu zararın ne derecede ve ne ciddiyette olduğu hakkında bilgisi olan , kullanan arkadaşlarımız paylaşırsa çok memnun olurum :)

Ayrıyetten ikinci bir seçenek olarak 3.5cm ultra racing yay düşünüyorum ve ikisi arasında çok kararsızım yorumlarınızı bekliyorum

İyi günler
Bizde 1.6tdi araca 4.5cm vogtland aldık ama hala taktırmaya fırsatımız olmadı ist içi güzel bir usta mevcutsa taktırmak isterim usta arayışındayım :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bnyamnclak hayırlı olsun şimdiden , valla benim de tercihim ultra racing 3.5cm spor yaya doğru kaymaya başladı kullananlar olumlu yaparken kullanmayanlar kulaktan dolma sözlerle yaya biraz söylenmişler bakalım deneyip göreceğiz

@Grhnackgz Hayırlısı olsun hocam yaylarınızı taktıktan sonra ki resimlerinizi öncesi ve sonrası şeklinde bekliyorum birde taktırdıktan sonra taktırdığınız yeri önerirseniz bizde faydalanalım :)  

@furkanmk7 bende beyoğlu şubesi ile görüşmüştüm onlarda biz dışardan gelen parçaların montajını yapmıyoruz deyince diğer şubeleri arama gereği duymadım peki memnun kaldınızmı işçilikten ve kaç saat sürdü birde.

@bnyamnclak ben şirket sahibi ile görüştüm bana da öyle dediler ama yavuz bey hatrına yaptılar 2 saat kadar sürdü şuanlık bir sorun yok memnunum.

Geri
Üst Alt