Araç içi kamera

Yigit3735

Üye
İsim
Yiğit Öz
Merhabalwr kıymetli forumdaşlar, 

Piranha 1325 full hd çift kameralı dikiz aynası, 149 TL fiyattan zincir marketlere geliyor. 

Bu ürünlerden kullanan var mı aramızda? Tavsiye eder misiniz? 

Geri görüş kamerasının kablosu, geri vites ışıgına bağlanacakmış. Aracımın elektronik aksamına müdahale etmeye pek ısınamadım. 

Siz ne dersiniz? 

https://www.google.com/search?q=piranha+1325+araç+kamerası&oq=pi&aqs=chrome.0.69i59j69i57j35i39j69i60l2.945j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Merhabalwr kıymetli forumdaşlar, 

Piranha 1325 full hd çift kameralı dikiz aynası, 149 TL fiyattan zincir marketlere geliyor. 

Bu ürünlerden kullanan var mı aramızda? Tavsiye eder misiniz? 

Geri görüş kamerasının kablosu, geri vites ışıgına bağlanacakmış. Aracımın elektronik aksamına müdahale etmeye pek ısınamadım. 

Siz ne dersiniz? 

https://www.google.com/search?q=piranha+1325+araç+kamerası&oq=pi&aqs=chrome.0.69i59j69i57j35i39j69i60l2.945j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Hocam araç kamerası almaya niyet ettiyseniz bence daha iyi bir şey bakın. Emin olun verdiğiniz paraya değer.

Araç kamerası artık daha çok ihtiyaç duyulur hale geldi günümüzde. Olası problem durumlarında çok faydası olduğu için bence daha kaliteli ürünler tercih edip daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Araç kamerası benim için Aracın 2. Kaskosu Gibidir.

Keyifli Forumlar diliyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pirana kameralarını önermem. Benim için önemli olan stabil çalışsın ve kaliteli görüntü idi viofo kullanıyorum memnunum. Öneririm.

Tesekkür ederim cevaplarınız için.

Benim gecen sene 549 liraya aldıgım mivue 733 modeli kameram var. Çok mennunum fakat bunu babama verip ben geri görüşlü, park sensörlü olan çift kameraya geçsem mi diye düşündüm. Ama birkaç şikayet okuyunca vazgeçtim bu üründen. 

Cümleten iyi akşamlar. Sokağa çıkma yasağı olmayan şehirlere iyi gezmeler =) 

Arkadaşlar araç içi kamera almayı düşünüyorum, güncel hangi marka modeli tavsiye edersiniz?

@HoliganViofo gerçekten çok yi ama pahalı derseniz Ddpai z40 tavsiye ederim. Bende jado var telefon yazılım sorunu nedeniyle Ddpai ye geçeceğim. Ama satışı aliexpressde vardı en son. Tr satışı var mı bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar araç içi kamera almayı düşünüyorum, güncel hangi marka modeli tavsiye edersiniz?
Marka olarak kullandığım Viofo'yu önerebilirim.

Model olarak da tekli, çift ve üç kameralı seçenekleri var. Beklenti ve bütçeye göre seçim yapılabilir.

@Holigan Sadece ön kamera isterseniz Viofo wr1 işinizi görür. Hafıza karti ile birlikte 600tl civari fiyata mal oluyor  iyi gunler

Geri
Üst Alt