Golf den seata :(

Myvzz

Üye
İsim
Muzaffer
Abilerim kardeslerim degerli ustadlarim ozel problemler sonucu imzamdaki girtlak dolu golf gitti seat leon geldi 1.4 tsi 125 bg fr ne kadar denilirse dilim vardığınca en fulu desem de icim kan agliyor araci 4 ocakda dogus oto maslakdan teslim alicam islemleri bitti insallah cokda fazla rezil etmez beni

Myvzz dedi:
Abilerim kardeslerim degerli ustadlarim ozel problemler sonucu imzamdaki girtlak dolu golf gitti seat leon geldi 1.4 tsi 125 bg fr ne kadar denilirse dilim vardığınca en fulu desem de icim kan agliyor araci 4 ocakda dogus oto maslakdan teslim alicam islemleri bitti insallah cokda fazla rezil etmez beni
Güle güle kullanın hocam. Rezil etmez eminim. Leon da güzel a araç. Kullandıkça fikr paylaşın hocam ;)

Myvzz dedi:
Hocam Leon FR iyidir hoştur fiyat/performans aracıdır lakin bir Golf değildir. Dolu dolu bir golf görüyorum imzanızda ancak hayırlısı olsun diyelim. Anladığım kadarıyla elde olmayan sebepler yüzünden mecbur kalınmış. Sıkmayın canınızı en azından FR yani.

Araç standart donanım mı yoka Leon Fr Plus paket var mı ?

Edit: Golf almadan önce Leon FR ile Golf arasında çok gittim geldim gerçekten fiyat/performans yönünden çok cazip bir araç.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Myvzz

hayırlısı olsun hocam. belki ileride golf 8 le katılırsınız aramıza :)

@Myvzz

Hayırlı olsun, FR da gayet dolu bir araç, golften sonra izlenimlerinizi bekliyoruz. Dizelden sonra 1.4 benzin performans olarak daha iyi ancak tüketim olarak biraz fazla olacak gibi.

cok saolun hocam mk7 varkende son zamanlar  golf 8 de degısmeyı dusunuyordum zaten sırf led farlara gecıcek dıye ben mk7 de bırtek dızel kullandım tabıkı ne kadar sessız densede dızel arac :D   1.4 tsi motorla barısıgım aslında güç daha cabuk hissediliyor tabıkı araca bındıgım andan ıtıbaren sıze detaylarını yazarım bu arada en fulu dendı fr plusmu oluyor stylemı oluyor pekde umursamadım :D

Hocam bu konuda çokta sıkmayın kendinizi. Çoğu kişi gibi bende golften önce epey düşünmüştüm leon icin.

Myvzz dedi:
Değerli Hocam;

Hayırlı olsun.

Marka ve modelin önemi yok siz bizi sevdiniz ve burada kalmak istediyseniz ne mutlu bizlere

Hatta; bilakis tecrübelerinizi paylaşmanız halinde bizler de iyi kötü demeden bilgileniriz sayenizde.

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Myvzz dedi:
cok saolun hocam mk7 varkende son zamanlar  golf 8 de degısmeyı dusunuyordum zaten sırf led farlara gecıcek dıye ben mk7 de bırtek dızel kullandım tabıkı ne kadar sessız densede dızel arac :D   1.4 tsi motorla barısıgım aslında güç daha cabuk hissediliyor tabıkı araca bındıgım andan ıtıbaren sıze detaylarını yazarım bu arada en fulu dendı fr plusmu oluyor stylemı oluyor pekde umursamadım :D
Hocam plus pakette 6.5 Media, alcantra döşeme ve arka kol dayama, ön arka park sensörleri sunuluyor. Fiyatı 3.500 TL.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla renk Kırmızıysa bence duruşu pek çok koşulda Golf'ten iyi olan bir araba , hayırlı olsun

Umarim en kisa zamanda gene dopdolu bir golf sahibi olursunuz.

Geri
Üst Alt