Çıkmayan leke

Salihcan

Üye
İsim
Salih
Arkadaşlar,merhaba bir konu hakkında yardımlarınızı isteyeceğim resimdede gördüğünüz gibi daha önceki sahibinden kalan koku sticker in arkasındaki yapışkan malzeme burada kalmış bir çok kez uğraştım ama Çıkmıyor galiba daha önce aşırı hava sıcaklarından oraya bütünleşmiş hangi malzemeyi nasıl kullanarak bunu çıkarabilirim yardımlarınız içi. Teşekkür ederim sağlıkla kalın 

D493AC4F-9FAE-406C-AF73-CAE39FD8A6BB.jpeg

C1605ED4-9B3E-47B9-BE6B-059521758547.jpeg

@ekim malesef hocam aseton çerçevenin de boyasını kaldırdı ne illet bir şeymiş artık çerçeve bakacağım forumdan olan arkadaşlar varsa konu açtım bakalım 

@ekim malesef hocam aseton çerçevenin de boyasını kaldırdı ne illet bir şeymiş artık çerçeve bakacağım forumdan olan arkadaşlar varsa konu açtım bakalım 
@Salihcan Hocam Bulamamanız durumunda veya uçuk fiyat çekenler olursa piano black kaplatmayı deneye bilirsiniz hem iç mekanda gözünüze değişiklik hoş gelebilir

Herşeyden önce yapışkan bi madde ise keşke fön makinası ile hafif ısı uygulayarak yumuşatıp hafif parmak ucunuzla ufak bi baskıyla çıkabilirdi belki

Arkadaşlar,merhaba bir konu hakkında yardımlarınızı isteyeceğim resimdede gördüğünüz gibi daha önceki sahibinden kalan koku sticker in arkasındaki yapışkan malzeme burada kalmış bir çok kez uğraştım ama Çıkmıyor galiba daha önce aşırı hava sıcaklarından oraya bütünleşmiş hangi malzemeyi nasıl kullanarak bunu çıkarabilirim yardımlarınız içi. Teşekkür ederim sağlıkla kalın 

Ekli dosyayı görüntüle 33331

Ekli dosyayı görüntüle 33332
aseton, wd40 vb. ürünler o tip malzemelerde geri dönüşü olmayan sıkıntılar çıkarır..!! İPA (izopropil alkol) veya butik detailing işiyle uğraşan (oto yıkamacılar, sonax, meguiars gibi yerlerden bahsetmiyorum)., butik bir yerlerde en hafif pasta ile polisaj yapılır., 10sn.yede leke meke kalmaz.,

Böyle küçük bölgeler için mini boyutta polisaj cihazı kulanıyorlar;

rupes_ibrid_nano.jpg

Aseton özellikle plastik aksamda oldukça sıkıntılı bir sarf malzeme arkadaşlar bahsetmiş ısı veya ipa ile çıkardı sağlık olsun herkesin basına gelebiliyor canınızı sıkmayın 

Geri
Üst Alt