F/P Lastik Öneri Goodyear/lassa/falken

maksoy1905

Yeni Üye
İsim
Muharrem
Slm arkadaşlar. 3 lastik arasında kararsız kaldım. 205 55 R16
Lassa 91V Driveways

Goodyear 91V eagle sport

Falken 91V Ziex ZE310 Ecorun

Fiyatları 290-330 TL aralığında. Ne önerirsiniz?

Merhaba Muharrem bey, 

Foruma hoşgeldiniz. Tecrübeli arkadaşlar yanıtlayacaktır sorunuzu, sizde bu süreç zarfında kendinizi tanıtırsanız forum kültürü-geleneği doğrultusunda bizde sizi tanımış oluruz. 

Keyifli forumlar.

Slm arkadaşlar. 3 lastik arasında kararsız kaldım. 205 55 R16
Lassa 91V Driveways

Goodyear 91V eagle sport

Falken 91V Ziex ZE310 Ecorun

Fiyatları 290-330 TL aralığında. Ne önerirsiniz?
Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz. Kısaca sizleri tanımak isteriz.

Fiyat farkları pek olmadığından ve genelde birbirine çok yakın özellikte olduğundan Gönlünüze göre seçin derim. İşin içinden çıkamazsanız eğer Sırt desenine göre de seçebilirsiniz :)  

Keyifli forumlar 

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 gün önce Dunlop 205/55 R16 91V SP Sport FM800 taktırdım 345 tl den, şuanlık memnunum,bakalım bir kaç bin km sonra performansı aynı mı kalıcak görücez. 

Merhaba Muharrem bey, 

Foruma hoşgeldiniz. Tecrübeli arkadaşlar yanıtlayacaktır sorunuzu, sizde bu süreç zarfında kendinizi tanıtırsanız forum kültürü-geleneği doğrultusunda bizde sizi tanımış oluruz. 

Keyifli forumlar.
Hoşbulduk arkadaşlar.Bursa’dan aranıza katılıyorum. Golf 7 dsg 2015 comfortline araba sahibiyim. 

Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz. Kısaca sizleri tanımak isteriz.

Fiyat farkları pek olmadığından ve genelde birbirine çok yakın özellikte olduğundan Gönlünüze göre seçin derim. İşin içinden çıkamazsanız eğer Sırt desenine göre de seçebilirsiniz :)  

Keyifli forumlar 
Hoşbulduk. Bursa’dan selamlar. Anladım çok teşekkür ederim. Artık birinden birine karar vereyim o zaman 🙂👍

@maksoy1905 Goodyear markası olan sava ve debica presto öneririm. f/p lastikerli kesinlikle bir incelemenizde fayda var.

Geri
Üst Alt