Orjinal 18 durban veya sebring ariyorum

İsim
Furkan
Replika değil özellikle lütfen

aracımda 17 lik dijon var değiştirecegim orjinal durban veya sebring bulabilirsem

dün bir golf instagram sayfasında 2.500₺ yedi dakikada satıldı orjinal durban...

Replikesını 2500e satmıyorlar artık. Repütasyon kazanmak için malipülatif işler. Orjinal durbanın ederini tartışmak değil amacım ama Replikaların 2750 ve üzerine satıldığı, Tek Durbanın VW'de tanesini 2400 liralara satıldığı biliyoruz. Emitasyondur.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de sebring ya da jurva arıyorum ama orjinal bulmak cidden çok zor. Tahminim 7-8k civarında olur fiyatları diye düşünüyorum. 4-5k üstü vermek de çok mantıklı gelmiyor. makyajlı kasaya da durbanı yakıştırmıyorum açıkçası, sebring çok daha iyi bir seçenek gibi.

Replikaların da çok kötü olmadığını düşünüyorum. a4e wrc marka 19" rs5 jantı (orjinal görünümü pek değiştirmeyi sevmeme rağmen çok çakma durmadı bence :)  ) takmıştım hiç problem yaşamadım, çok memnun kalmıştım. çocukluğunda bisiklet jantına boncuk takmayan orjinalci biri olarak :)

dün bir golf instagram sayfasında 2.500₺ yedi dakikada satıldı orjinal durban...
hasarlıdır, o fiyata satılmaz yoksa sarı sayfada 4500 fiyat yazıp, 3900'a verenleri biliyorum. hasarsızsa 2500 bedava

Geri
Üst Alt