Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali. Pert olursa paramızı alamayacağız değer olarak. Yapıp verseler bolca değer kaybı olacak. Nasip artık.

Upvote 0
Öncelikle geçmiş olsun mala gelmiş hiç önemli değil. Peki bundan sonra süreç nasıl işleyecek? Diyelim bu aracı kasko şirketi midline plus bugünkü pazar fiyatı araştırmasıyla sizden satın aldı, ne olacak? Airbag tamiri yapılıp emniyet kemerlerine direnç atılıp kaporta düzeltme ufak boya satışa sunulacak sonra yıllar geçecek günlerden bir gün tarcanlar oto expertize yolu düşen gariban bunları başkasına satarken öğrenecek oturup köşeye ağlayacak. Acilen kasko şirketleriyle ve pert araçlarla ilgili yasal düzenleme yapılmalı uymayan ve insan hayatını tehlikeye atan canilere de gereken cezalar verilmeli.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt