Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok geçmiş olsun, ne yapalım. Ne kadar arabalarımıza aşık olsak da böyle şeyler de var kaderde. Umarım siz iyisinizdir, ve canınızda bir şey yoktur. Airbaglerin hepsi açıldığı için servis ekspertiz için ciddi bir fiyat çekecek ve aracınız %99 pert'e çıkacak. Allahtan kaskonuz varmış. Kaskodan alacağınız para ile daha iyilerini alırsınız inşallah. Retrofit etmenize gerek kalmayacak dolulukta araç alırsınız inşallah. 

Upvote 0
@typhoons Hocam öncelikle çok geçmiş olsun, siz ve karşı tarafın sağlığında olumsuz bir durum yoktur umarım.

Yaptırdığınız retrofit uygulamalarının faturalarıyla ibraz edin, yoksa standart comfortline muamelesi görüp fiyat biçilebilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Upvote 0
Buyuk gecmis olsun. Kaza olur can sagolsun gerisi teferruat. Hic sıkmayin caninizi

Upvote 0
@Aliiii @zulalyol @BG2017 @tiesay @Acemi iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. 

Aracım midlineplus : sürüş konfor, ışık görüş, ön arka park sensörü orijinal, sis farı orjinal, dijon jantlar orjinal, vb birkaç ürün daha var yalnız birçoğu kaskoda işli değil. Km 21000 hasar boyada yoktu :(

Upvote 0
Bütün heveseimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194
Geçmiş olsun hocam, Allah başka kaza bela vermesin. Sizde bir şey yoksa mesele yok, araba yapılır bir şekilde.

Aracımı bayiden çıkardıktan 2 ay sonra daha 1500 km olmamışken bir kaza yapmıştım. Airbag açacak kadar büyük değildi ama hem canımızı sıktı hem değer kaybına uğradık ne yazık ki. Kazaya sebep olan araç da kaçtı gitti, izini bulamadık.

Olacak bir şekilde oluyor, yapacak bir şey yok. Canınızı sıkmayın, iyi niyetli olmadığını bildiğiniz insanların gözünden aracınızı da kendinizi de uzak tutmaya çalışın. 

Upvote 0
Çok Geçmiş olsun Hocam.

Sizlere Bişey olmaması en sevindirir yanıdır kazanızın.

Araç 5 airbag açtığına göre ciddi bir Kaza atlatmış olmalısınız. Servis incelemesi sonrası Aracınızın Nihayi Dosya Sürecinin başlaması ve sonuçlanmasın da sizlere için Hayırlısının olmasını temenni ediyorum. KAskonuzun olduğunu düşünerekten Umarım En az mağduriyet ile İşleminizin sonuçlanması gerçekleşir.

Mümkün olur sa da Süreç için Bilgilendirme yapabilme durumunuz olursa Tüm forum olarak da Güncel bilgilenmiş oluruz. Tekrardan Geçmiş olsun. Keyifli forumlar

Upvote 0

@Aliiii ön konsol direksiyon tarafında önlerdeki airbagler açmadı sağ sol ön ve arka kapı üstü ve şoför direk airbag açıldı toplam 5 airbag sol kapı çamurluk ve marşpiyer birde jant biraz yamulmuş.

Upvote 0

Geri
Üst Alt