Gizli özellik kodlama için yardım

Tayyip3458

Üye
İsim
Tayyip
Cümleten Selamun Aleyküm golf7 aracımın bütün gizli özelliklerini açtırmak istiyorum İstanbul içi önerebileceğiniz yerler varmıdır. 

Arabaya zararı oluyor mu bu durumun?

Hocam balatta byakilli var onun orda arkadasi var yapiyor bu isi instagramdan byakilli yaptigi isleri görebilirsin gitmeden telefon aç kodlamaci ordami diye 4 ay önce alarm dahil gizli özellikler 100 liraydi aklinda olsun.

100 tl ye Gizli Kodlama işleri rağbet görüyor maşallah ; Lakin ücretsiz yapan Forum üyelerimize çoğu zaman Bir Sağolun, Allah razı olsunu bile çok gören insanlarla karşılaştı bu forum ben şahidim. Demek ki Ücretli yapmak gerekiyormuş :)  Kişisel Görüşüm olup Küçük bir Mecazi Durum tespiti yaptım diyelim.

Keyifli Forumlar Herkese.

100 tl ye Gizli Kodlama işleri rağbet görüyor maşallah ; Lakin ücretsiz yapan Forum üyelerimize çoğu zaman Bir Sağolun, Allah razı olsunu bile çok gören insanlarla karşılaştı bu forum ben şahidim. Demek ki Ücretli yapmak gerekiyormuş :)  Kişisel Görüşüm olup Küçük bir Mecazi Durum tespiti yaptım diyelim.

Keyifli Forumlar Herkese.
Tespitinizin doğruluk payı, insanların elbet birgün öleceği kadar kesin ve net. Maalesef bazı insanlar teşekkür etmeyi unutmuş. Onun dışında sarf ettikleri cümleler ancak İşleri bitene kadar. Daha sonra forumun genelinde de olduğu gibi, bir daha ne selam ne sabah... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tespitinizin doğruluk payı, insanların elbet birgün öleceği kadar kesin ve net. Maalesef bazı insanlar teşekkür etmeyi unutmuş. Onun dışındaki sarf ettikleri cümleler ancak İşleri bitene kadar. Daha sonra forumun genelinde de olduğu gibi, bir daha ne selam ne sabah... 
Nefret ettiğim tiplerdir

Tespitinizin doğruluk payı, insanların elbet birgün öleceği kadar kesin ve net. Maalesef bazı insanlar teşekkür etmeyi unutmuş. Onun dışındaki sarf ettikleri cümleler ancak İşleri bitene kadar. Daha sonra forumun genelinde de olduğu gibi, bir daha ne selam ne sabah... 

Devamını göster  
Nefret ettiğim tiplerdir
Maalesef hocam, böyle insanlar hep var olacaklar. İyimi yapıyoruz kötümü Bişey demek zor, hayırlısı. Ender hocamın da dediğini gibi parayla yapmak lazım yardımı da :) ama bize gelmez ya ben para alamam. 

@Ender valla Ender hocam çok kez konusu oldu bi arkadas yapsin yabanciya gitmesin dedim para geç deil yapan varsa yaptiralim yönlendirelim valla benim hiç bi özellik açik deyil varsa özellikle forumda bende zaman olunca yaptirayim

@Ender @HONEY Ben de açtırmayı düşünüyorum. Eğer forumda İstanbul/Avrupa yakasında yapan birisi varsa en azından paramız yabancıya gitmemiş olur. Ben sadece 2 özellik açmak istiyorum(amerikan park ve direksiyona duyarlı sis lambalarının yanması). Bu gün birkaç yere sordum 150-250 lira arasında değişen ücret talep ettiler, piyasası bu mu bilmiyorum ama çok pahalı geldi bana.

[mention=208]Ender[/mention] [mention=11839]HONEY[/mention] Ben de açtırmayı düşünüyorum. Eğer forumda İstanbul/Avrupa yakasında yapan birisi varsa en azından paramız yabancıya gitmemiş olur. Ben sadece 2 özellik açmak istiyorum(amerikan park ve direksiyona duyarlı sis lambalarının yanması). Bu gün birkaç yere sordum 150-250 lira arasında değişen ücret talep ettiler, piyasası bu mu bilmiyorum ama çok pahalı geldi bana.
Hocam çok paraymis

Ben çömezim bilsem yardimci olurdum maalesef

Avrupa yakasindan yardimci olabilecek ustadlar çıkacaktır

Maalesef hocam, böyle insanlar hep var olacaklar. İyimi yapıyoruz kötümü Bişey demek zor, hayırlısı. Ender hocamın da dediğini gibi parayla yapmak lazım yardımı da [emoji4] ama bize gelmez ya ben para alamam. 
Ustadim

Bende para alamam ama baklavaya da hayir demezdim

Hahaha

Su kodlama işini ogreneyim bari belki baklava ismarlayan cikar

Geri
Üst Alt