Golf 6 DSG kavrama değişimi

Batuhan5353

Yeni Üye
İsim
Batuhan
merhaba gruba yeni katıldım 1 yıldır golf 6 kullanıcısıyım aracımın kavraması degistirdim aracımın suan kalkısta cok az silkelenmesi ve titreme gibi sorunum var ve en rahatsız olduğum konu işe aracım 1 vitesten 2 vitese gecerken sanki beni öne doğru atıyor nedeni ne olabilir yardımcı olursanız cok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
2009 olması dsg için önemli değil 2019 da değişiyor aracı 1 yıl önce aldığınızı söylemişsiniz kavrama değişirken volant değişmediyse yeni kavramayı da kendine uydurmuş olabilir, işçilik hatası ya da sizin kullanımınıza bağlı tekrar sorun oluşmuş olabilir. Aslında alırken saatli bomba almışsınız iki defa patlamış sizin yerinizde olsam daha fazla zarar etmeden kurtulmanızdır. Dsg pişmanlıktır.

Upvote 0
Aracın ilk defa kavraması değişti kavramayı geçen hafta yaptırdım usta adaptasyon alışma süreci dedi 300-400 km yaptıktan sonra alışır dedi ama kafamda soru işareti oldu  @bf417 

Upvote 0
merhaba gruba yeni katıldım 1 yıldır golf 6 kullanıcısıyım aracımın kavraması degistirdim aracımın suan kalkısta cok az silkelenmesi ve titreme gibi sorunum var ve en rahatsız olduğum konu işe aracım 1 vitesten 2 vitese gecerken sanki beni öne doğru atıyor nedeni ne olabilir yardımcı olursanız cok sevinirim 
Değişim yaptırdığınız ustanız ile görüştünüz mü bu durumu? 

Upvote 0

Upvote 0
@Ender görüştüm abi kavramanın 300-400km sonra alışma süresi yapması normal dedi ama kafamda bi kusku oluştu kavrama değişiminden sonra 70 km yaptım daha 

Upvote 0

Geri
Üst Alt