Golf 7.5 orjinal Multimedia

39AKN039

Üye
İsim
Akın
Ustalar 2015 Comfortline aracımın teybini değiştirmek istedim orjinal olması sebebiyle bunu tercih ettim soruşturdum orjinal olduğu için hiçbir sorun yaşamazsın dediler aldım ama bunlarda hırsızlığa karşı araca duyarlı koruma şifresi varmış takamadım Kırklareli de bunu çözebilecek ustada bulamadım ürün elimde patladı ne yapıcam bilemedim

IMG-20200513-WA0003.jpg

@39AKN039 keşke almadan önce sordaydınız, yardımcı olurduk. Bu pek bi işe yaramaz açıklası, bunu satıp aynı tip rcd330 var ondan alabilirsiniz. Carplay de olur. Hatta ben de satabilirim duruma göre

Ustalar 2015 Comfortline aracımın teybini değiştirmek istedim orjinal olması sebebiyle bunu tercih ettim soruşturdum orjinal olduğu için hiçbir sorun yaşamazsın dediler aldım ama bunlarda hırsızlığa karşı araca duyarlı koruma şifresi varmış takamadım Kırklareli de bunu çözebilecek ustada bulamadım ürün elimde patladı ne yapıcam bilemedim

Ekli dosyayı görüntüle 33119
Tekirdagdaym yardımcı olabilirim

@Musaaksoy sordum ama burda değil gelen yanıtlar ben taktım sorunsuz çalışıyor oldu olunca aldım ama çalıştıramadım ben çalıştırırım diyen varsa benden alabilir 

@forjust1day usta Tekirdağ merkezdemi oturuyorsun nasıl irtibat kurabilirim sizinle

Moderatör tarafında düzenlendi:
@39AKN039 @forjust1day hocam yardımcı olur fakat carplay kullanamazsınız diye biliyorum. Forumda sorarken orjinal cihaz olduğunu belirtmediyseniz o yüzden olur diye cevap vermiş olabilirler hocam

Bugün akın hocamın multimediasini hallettik @39AKN039

665ed945821ff930af0c870220bbb54d.jpg

712d94bb840d8c8a0512e1d6c286e9de.jpg

30d3b594d449208a4322a13d9187c019.jpg

3c7df02b4fb80977a10dd38c9f7b037e.jpg

087b870908112dc231e0ab56d54bcf1e.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day hocam bende aynı ürünü satıyorum da montaj için çok soru alıyorum, golf 7 lere uyumunda ne gibi bir işlem yapılması gerekiyor? Teşekkürler 

@forjust1day hocam bende aynı ürünü satıyorum da montaj için çok soru alıyorum, golf 7 lere uyumunda ne gibi bir işlem yapılması gerekiyor? Teşekkürler 
Eski unite sökülecek, çerçeveden hava yönlendirme sökülerek yenisine aktarılacak. Yeni media takılıp bileşen koruma kaldırılacak işlemler bu şekilde. 

Hayırlı olsun , Çözüm adına sevindim. (y)

Eski unite sökülecek, çerçeveden hava yönlendirme sökülerek yenisine aktarılacak. Yeni media takılıp bileşen koruma kaldırılacak işlemler bu şekilde. 
Elinize sağlık Hocam, engin bilgilerinizden faydalanmak adına bir soru sormak istiyorum. Bu sonradan takılan media ekranı geri görüş kamerasını destekliyor mu

Elinize sağlık Hocam, engin bilgilerinizden faydalanmak adına bir soru sormak istiyorum. Bu sonradan takılan media ekranı geri görüş kamerasını destekliyor mu
Bu orjinal olan desteklemiyor. Rcd330 diye sattıkları çindeki golflerde olan crackli cihaz destekliyor

Geri
Üst Alt