Şanlıurfa'dan Selam

HakanEMRE

Yeni Üye
İsim
HAKAN
Merhaba, herkese hayırlı bayramlar...

Foruma Şanlıurfa'dan kayıt oluyorum. Aracım 2004 model 2.4i Honda Accord. 

Meslek : Koltuk (araç,ev) Yıkama ama ufak tefek oto elektrik işleri ve far modifiyesi işleride yapıyorum

Foruma Vagcom kodlamaları öğrenmek, öğrendiklerimi, tecrübe ettiklerimi paylaşmak için üye oldum. Bu konuda uygun konulara yönlendirecek varsa çok memnun olurum. Forumda konu aramasınıda tanışma konumdan sonra yapacağım.

Şanlıurfa'da olupta yada uzaktan yardıma ihtiyacı olan olupta elimden gelen birşey varsa her türlü yardımcı olmaya çalışırım

Aramıza Hoş geldiniz, Yardımlaşmak ve Paylaşmak Adına Keyifli Forumlar 

Merhaba, herkese hayırlı bayramlar...
Foruma Şanlıurfa'dan kayıt oluyorum. Aracım 2004 model 2.4i Honda Accord. 
Meslek : Koltuk (araç,ev) Yıkama ama ufak tefek oto elektrik işleri ve far modifiyesi işleride yapıyorum
Foruma Vagcom kodlamaları öğrenmek, öğrendiklerimi, tecrübe ettiklerimi paylaşmak için üye oldum. Bu konuda uygun konulara yönlendirecek varsa çok memnun olurum. Forumda konu aramasınıda tanışma konumdan sonra yapacağım.
Şanlıurfa'da olupta yada uzaktan yardıma ihtiyacı olan olupta elimden gelen birşey varsa her türlü yardımcı olmaya çalışırım
Hoş geldiniz hocam

Sıra gecesi bir de kebap turu planlarim var isallah bir gun tanışırız

Hoş geldiniz hocam

Sıra gecesi bir de kebap turu planlarim var isallah bir gun tanışırız
İnşallah, tavsiye edceğimiz güzel yerler olur. Balıklıgöl, Göbeklitepe, Halfeti'yide ziyaret edin mutlaka gelirseniiz

Merhaba, ben de Urfadayım. Dükkanınız mı var yoksa mobil mi çalısıyorsunuz? 
Genelde mobil çalışıyorum ama evimin otoparkında müsait alan var depo tarzı bir yerim var. Far modiyesi (kayan sinyal, gündüz ledi, mercek temizliği vs) gibi işleri kendi yerimde yapıyorum. 

Hızmalı Mahallesi Dedeman otelinin biraz ilersindeyim 

@Yigit3735 Bekleriz her zaman abim bende Karaköprü'ye sık geliyorum, görüşmek dileğiyle

Geri
Üst Alt