TDI Egzoz Ucu

Kingslayer

Üye
İsim
Jaime
Arkadaşlar merhaba, Golf 7 TDI Confortline aracıma tek çıkışlı egzozuna üç takmayı düşünüyorum. Bu piyasada satılan krom egzoz uçları mevcut civata ile sıkıştırmalı. Aranızda daha önce yapan uygulayan var mi acaba? Araca görsel olarak nasıl bir etki yapar? Gerekli midir? Takılacaksa boyutları ne olmalı? 

Örneğin;

8DC290D7-6B5F-4F76-B971-5E2ACD8C4DC2.jpeg

@Kingslayer merhaba ben 1.4 tsi aracim icin aldim cift olarak kendim taktim egzoz kestirmek vs istemedigim icin almistim tabiki farkli bir hava katiyor ben kullaniyorum gayette memnunum sizde kaynak yaptirmiyim egzozu kestirmiyim vs derseniz alin kullanin derim

A65DFF5F-F3F7-4A11-93A6-B0ED1E85F14C.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu konu size fikir verecektir hocam. Forumumuzda başka benzer konular da bulunmaktadır.

Şu konu size fikir verecektir hocam. Forumumuzda başka benzer konular da bulunmaktadır.
@AhmetCakmak Hocam evet şimdi konu açtıktan sonra aradım varmış kusuruma bakmayın lütfen. 

@Kingslayer merhaba ben 1.4 tsi aracim icin aldim cift olarak kendim taktim egzoz kestirmek vs istemedigim icin almistim tabiki farkli bir hava katiyor ben kullaniyorum gayette memnunum sizde kaynak yaptirmiyim egzozu kestirmiyim vs derseniz alin kullanin derim
@AbdullahKama bende sizin gibi düşünüyorum hocam orjinaline sağdık kalarak takma taraftarıyım. 

@AhmetCakmak Hocam evet şimdi konu açtıktan sonra aradım varmış kusuruma bakmayın lütfen. 

@AbdullahKama bende sizin gibi düşünüyorum hocam orjinaline sağdık kalarak takma taraftarıyım. 
Estağfirullah ne kusuru hocam.

Bence tek çıkış pek görüntüde farketmiyor ama yinede tercih meselesi tabiki.

image.png image.png

Estağfirullah ne kusuru hocam.

Bence tek çıkış pek görüntüde farketmiyor ama yinede tercih meselesi tabiki.

Ekli dosyayı görüntüle 33015 Ekli dosyayı görüntüle 33016
Evet hocam haklısınız görünüm olarak çok fark yok belki bu replika akrapovic olanlardan büyük olursa fark edebilir. En azından o yuvayı doldurursa hoş olabilir birazda çıkık dursa ben iyisi mi bir ölçü alayım nasıl olacağına dair uğraşayım. Bu yasaklar bize ne yapacağımızı şaşırttı gerçekten 😁

Geri
Üst Alt