Golf 7.5 Egzos

ÖzDi

Üye
İsim
Özgür
herkese selamlar 

aracım 2018 1.4 tsi iç dış R line.4 çıkışlı egzos takma niyetim var.orjinal 4 çıkış son susturucu ve difüzör kullanarak yapmakistiyorum.difüzör 1200 civarı orjinal buldum fiyat az mı çok mu bilemedim ama orjinal parça kullanmak istiyorum fakat son susturucu bulamadım.herhangi bi yerde satan varsa konu hakkında yardımcı olur musunuz?

unutmadan bişey daha sorayım.orjinal R son susturucu  stok susturucudan daha mı seslidir.arada uzun yolda yaptıgım için çok sesli olsun istemiyorum.

Var mi önerisi olan yap,yapma diyen şöyle yap böyle yap diyen tavsiyelerinizi bekliyorum 

Son susturucu orjinal olmasın derseniz reklam olmasın instagramda egzoz sepeti var oradan temin edebilirsiniz. Sanırım orada vardı. Yanından delmek istemezseniz de adamlar sol çıkıştan boru çekerek orjinal sistemi bozmadan da yapıyorlar bilginiz olsun. İnstagram sayfalarını inceleyin göreceksiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@beratx Tamam hocam teşekkür ederim önceliğim orjinal ama incelemekte fayda var çok sağol 

Şu susturucuyu herhangi bi işlem yapmadan  direkt aracıma takabilir miyim?bilgisi olan var mı 

1267865E-26AE-4DC1-9088-9BD1BA7E081B.png

5EA658A4-5895-484B-821C-E19CF3E8F011.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt