Film Tavsiyeleri

Soysuzlar çetesi ? Yönetmen Tarantino!

Filmin ismine bakınca neyleyim şimdi çete eşkıya filmini diyen olabilir!

Alakası yok  

Film Almanyanın fransayı işgal döneminde geçiyor.

Ben öyle tavsiyeyle çok film seyretmem aslında 15 gün önce bir arkadaş tavsiye etti seyrettim.

Bir filmin 0-50 hızlanması yani kalkışı !

Yani ilk 8 dakikası böylesine uçuk ise tamam bu film seyredilir denir ya?

İlk 8 dakikayı izleyin sonra zaten dsg 5-6-7 atıyor akıyor gidiyor film yüksek hızlarda

Ben girişi böyle ultra klas film az seyrettim

*303 

*Dangal (özellikle de kız çocuğu olan babalar mutlaka izlesin)

*P.K

*Görünmeyen misafir(sürpriz sonlu :)  )

* V for Vendetta

* son filmi hariç tüm Tarantino filmleri

...
Tarantino iyidir  (y)

@Ender vıs vıs izleyim dedim nedense sarmadı bende breaking bad i bitirdim buda çok iyi değildi ama yoklukta gideri vardı. Birde narcos u tavsiye ederim oda fena 🙂. Escobar amca çocuğunu ısıtmak için dolarları yakması beni bitirmişti. Bizdede Amerika'ya protesto için yakıyorlar ama 🙂

@agacmalzeme beni de. Breaking bad sarmadı, Vis a Vis güzeldi bide prison break güzel
Breaking Bad'in ilk iki bölümünü izleyip bu diziyi neden bu kadar övdüklerine de anlam veremeyip izlemeyi bıraktım. 5-6 ay sonra tekrar denedim  ve diziyi bitirdim. Şunu söyleyebilirim ki böyle efsane bir dizi bir daha gelmez, tekrar başlamanızı şiddetle tavsiye ederim. Ekşi sözlükte 855 sayfa yorum yazılan başka bir dizi var mı bilmiyorum.

Konu filmden diziye geçtiyse eğer sayabileceğim çok dizi var. Bazıları yazıldığı için tekrara düşmeyim, ekleme olarak Fringe, Game of thrones (son sezon hariç, elleri kırılsın o senaristlerin), Battlestar Galactica, The wire, 

Mini dizilerden Black mirror ve 7 den 70 e herkesin burnunun direğini sızlatan (mecazi olarak kullanmadım, gerçek manada) atmosfer anlamında beni bu güne kadar en çok etkilemiş olan dizi Chernobyl. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=208]Ender[/mention] vıs vıs izleyim dedim nedense sarmadı bende breaking bad i bitirdim buda çok iyi değildi ama yoklukta gideri vardı. Birde narcos u tavsiye ederim oda fena [emoji846]. Escobar amca çocuğunu ısıtmak için dolarları yakması beni bitirmişti. Bizdede Amerika'ya protesto için yakıyorlar ama [emoji846]
Breaking Bed i bitiren biri olarak şunu ifade edebilirim. Ilk başta biraz sıkıcı olabilir ama tamaminini izleyince ve filmin konusu dışında yaşanan olaylar ve kurulan cümlelere bakınca Şapka çıkartıyorsunuz. Filmin devamı niteliğinde El Camino 'yu da öneririm Bütünlük sağlıyor. Eskiden Preison Break i çok severek izledim. Ayrıca Ajan Jack Bauer 24 diziside hoşuma gitmişti o zamanlar Netflix vs yoktu NTV CNBC-E den izlenirdi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender evet breaking bad ortalama üstü yani çok kötü değil sadece sarması lazım. Ben biraz filmleri eleştrirerek izlerim bazen ah walter niye böyle yaptırdılar sana diye serzenişlerim bile olmuştur. El Camino ya bi bakayım ustam bu ara basketbol belgeseline bakıyorum. Ustam birde filimlerde beni en çok kızdıran özellikle netfilixte müslümanlar hep terörist türkler ise barbar :angry: . Ah şu avrupalılar türkler ve müslümanlar kadar merhametli olsa keşke :) . Birde dün izledim türk filmi cinayet süsü komikti iyiydi ama çok küfür ediyorlar bizimde kötü yanımız küfür edince komik oluyor sanıp film çekmemiz.

@Ender evet breaking bad ortalama üstü yani çok kötü değil sadece sarması lazım. Ben biraz filmleri eleştrirerek izlerim bazen ah walter niye böyle yaptırdılar sana diye serzenişlerim bile olmuştur. El Camino ya bi bakayım ustam bu ara basketbol belgeseline bakıyorum. Ustam birde filimlerde beni en çok kızdıran özellikle netfilixte müslümanlar hep terörist türkler ise barbar :angry: . Ah şu avrupalılar türkler ve müslümanlar kadar merhametli olsa keşke :) . Birde dün izledim türk filmi cinayet süsü komikti iyiydi ama çok küfür ediyorlar bizimde kötü yanımız küfür edince komik oluyor sanıp film çekmemiz.
Cinayet süsünübende izledim Aslında konusu fena olmasa da dram komedi polisiye karmakarışık olmuş. Verdiği mesaj Güzel Ama.

Alef izle Hocam güzeldir.

Behzat Ç. Favorimiz :)   (y)

@Ender evet hocam genelde kötü bitirirler sonunu ama hanıma da dedim sonunu güzel mesaj vererek bitirmişler diye. Alefi yazdım listeye.

@agacmalzeme bence komik film artık çıkmıyor ülkeden, güzel bir komedi filmine hasret kaldım. Netflixte benim en çok şikayetçi olduğum şeyler ise, cinsellik, eşcinsellik ve çıplaklık. Artık bunların olmadığı bir film/ dizi izleyemez olduk

Film kalmadı tamirat tadilat izliyorum edd gitti tadı yok  .. :D  vaktin çoksa dizilere başla film sektörü bu sene sıkıntıda la case de papel / breaking bad / sherlock vb.. 

20200525_215601.jpg

Geri
Üst Alt