Golf 7 En Çok Yakışan Spoiler, Önerisi Olan Varmı Acep :)

Ugur037

Üye
İsim
Uğur
İyi Bayramlar Diliyorum Herkese. Aracımda gtı 4 parça spoiler vardı dün itibariyle söktüm şimdi tekrar spoiler taktırmak istiyorum önerisi olan varmı? 

Hocam iyi bayramlar. Bende @bnyamnclak hocama katılıyorum. 4 parça spoileri çok yakıştırıyorum açıkçası.

Zevkler ve renkler meselesi tabi ama ben de 4 parça spoiler ı çok yakıştırıyorum. Zamanında mk5 gti ve mk6 gti spoiler de bu şekilde araç üstünde çıkıntı olmadan ufak bir detay kıvamında olan spoilerlardı. Aynı şekilde mk7de de gti-r spoiler güzel ve ufak bir detay şeklinde tasarlanmış. Benim oyun 4 parça spoilerdan yana olurdu :)

@Beyazkurt63 dayson siyah silikon selülozik tiner ile çıkardım hocam çıkıyor zorlamadı beni 

Merhaba Hocam,

Konuda PAsifik mavi araç ve spoyler benim daha önce uygulamış olduğum ürün. Belki fikir verebilir. Konuya da bakmanızda fayda olacaktır.

keyifli forumlar idlerim.

@Ender abi bundan istiyorum bende serviste de bu satılıyor sanırım nereden aldınız 

@Ender abi bundan istiyorum bende serviste de bu satılıyor sanırım nereden aldınız 
5 yıl kadar oldu Hocam İstanbul dan almıştım o zaman Şimdi hatırlamıyorum ama konularda ismini yazmış olabilirim

Ayrıca @SEMTuning Sponsorumuza sorabilirsiniz belki ellerinde vardır  (y)

Bencede en cok yakisan 4 parca spoıler en yakismayan ootinger tabi zevkler degisir😊

Geri
Üst Alt