Before DOVER after DURBAN

Sinanmiray

Üye
İsim
Sinan
Merhaba arkadaslar simdiden herkezin ramazan bayrami mubarek olsun Allah su hayirli ayda bizi hastaliktan kazalardan korusun . Ne zamandan beri 17 dijonmu alsam hep hayalimde olan biraz cesaret isteyen 18 durbanami gecsem derken sonunda kararimi verdim tabi karar vermemi etkileyen faktör fiyattan dolayida oldu ama korkmaya vesvese yapmaya gerek yokmus simdilik tabi hafta içi yay taktircam kismetse vogdland ondan sonra insallah ayni fikirde devam ederim unutmadan söyleyeyim akliniza takilir jantlar replika 18 e gecmek isteyipte benim gibi çekimser olan arkadaslara düsünmeden degisiklik yapin sanki arabayi degistirmis gibi oluyor simdi tam oturmadi ama insallah yaydan sonra tamamdir

IMG_7968.JPG

IMG_7977.JPG

Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın güzel olmuş.

Benimde aklımda durban veya pretoria almak var dikkat etmemiz gereken olay nedir?

2.el mi aldınız sıfır mı? Maliyetinide paylaşabilirmisiniz.

MAşallah .hayırlı olsun hocam.

il fırsatta yaylarına da kavuşturun aracınızı.

@Ender aynen Ender abi anlastik yayida insallah bayramdan hemen sonra saolasin abi

@mk7omersaol kardesim Allah razi olsun ikinci el kontrolunu yapip aldim sifir jant lastik su hastalik ortaminda bütce olarak kasardi uyguna düsürdüm kaçirmadim jantlar tse li bi tanesinde hafif çizik var görünmüyor bile lastikler michelin sport 4 2017 tarihli disleri iyi 2500 hepsi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sinanmiray Güle güle kullanın hocam fiyatda çok iyi , kağıthaneden mi aldınız.

@Sinanmiray aynen hocam bende gördüm konuştuk ama işte olaylardan dolayı bir türlü gidemedim.

Geri
Üst Alt