Kaza tutanağı hk.

ismail157

Üye
İsim
İsmail
Merhaba, 

İnşallah kimseye doldurmak nasip olmaz ama yine de kafama takılan birkaç soru var kaza tespit tutanakları ve kasko ile ilgili şöyle ki;

*Herhangi bir kaza anında kazaya karışan tüm sürücüler kaza tespit tutanağı doldurmak zorunda mı?

* Bir diğer hususta araç benim üzerime fakat eşim arkadaşım vs aracimla kaza yaptı bu durumda kasko sıkıntı çıkarır mı?  (Kasko ya ek teminat eklemek gerekir mi)

* Ayrıca kaza tespit tutanağı doldururken araç kaza yapan kişi adına kayıtlı değilse kaza tespit tutanağına kendi bilgilerini mi yoksa araç sahibinin mi bilgilerini girmesi gerekir?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail157 dedi:
Merhaba, 

İnşallah kimseye doldurmak nasip olmaz ama yine de kafama takılan birkaç soru var kaza tespit tutanakları ve kasko ile ilgili şöyle ki;

*Herhangi bir kaza anında kazaya karışan tüm sürücüler kaza tespit tutanağı doldurmak zorunda mı?

* Bir diğer hususta araç benim üzerime fakat eşim arkadaşım vs aracimla kaza yaptı bu durumda kasko sıkıntı çıkarır mı?  (Kasko ya ek teminat eklemek gerekir mi)

* Ayrıca kaza tespit tutanağı doldururken araç kaza yapan kişi adına kayıtlı değilse kaza tespit tutanağına kendi bilgilerini mi yoksa araç sahibinin mi bilgilerini girmesi gerekir?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar İsmail Hocam,

Temenninize katılıyorum, inşallah kimse bu sıkıntıları yaşamaz..

Sorularınızla ilgili

*Herhangi bir kaza anında kazaya karışan tüm sürücüler kaza tespit tutanağını detaylıca doldurmak zorunda.

*Araç sizin üzerinize de olsa, sürücünün ehliyeti olduğu sürece hiç bir sıkıntı olmaz.

*Kaza tespit tutanağı doldurulurken araç kaza yapan kişi adına olsun olmasın, kaza tespit tutanağını kazayı yapan sürücü doldurmak zorunda.

:'(

Mobil kaza tutanağını diye bir program var incelemenizi tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt