Jant Tavsiye

mk7omer

Yeni Üye
İsim
Ömer
Herkese Merhaba, Hayrılı Ramzanlar, İyi Bayramlar

Golf 7 mid.plus aracıma jant takmayı düşünüyorum.Çok yakıştığını düşündüğüm Jant olarak durban veya pretoria var aklımda fakat yerli,orjinal,replica gibi ürünler var piyasade dikkat etmemiz gerekenler nelerdir.replica yerli vs olanları tercih etmemelimiyiz nedir dezavantajları tercübeleriniz desteklerinizi rica ederim

Teşekkürler.

Pretoria jant kullanmadım ama güzel jant,kendim orjinal durban kullanıyorum oldukca dikkat cekici,her iki jantta iyidir ama ben yürüyen aksamda replika ürün kullanması taraftarı değilim orjinal 2.el bulabilirseniz alın derim ama jantta orjinallik nasıl anlaşılır bilmiyorum.

Anladım hocam teşekkürler bilgilendirme için.

Herkese Merhaba, Hayrılı Ramzanlar, İyi Bayramlar

Golf 7 mid.plus aracıma jant takmayı düşünüyorum.Çok yakıştığını düşündüğüm Jant olarak durban veya pretoria var aklımda fakat yerli,orjinal,replica gibi ürünler var piyasade dikkat etmemiz gerekenler nelerdir.replica yerli vs olanları tercih etmemelimiyiz nedir dezavantajları tercübeleriniz desteklerinizi rica ederim

Teşekkürler.
MErhaba Aramıza Hoş Geldiniz;

Önce kısa bir şekilde de olsa sizleri tanımak isteriz. Ayrıca Forum sayfamızda JAnt LAstik adına bir çok konumuz mevcut. Konu açmadan önce forum içerisinde Bu tip yazıları okumanız fayda sağlayacaktır. Son olarak Forum kuralları çerçevesinde Keyifli Forumlar Dilerim.

Merhaba, her ikisi de güzel jant. Ben tercihimi Durban'dan yana kullanırdım. Pretoria bence 19"'da güzel. Durban replika için ise dikkatli olun, farklı kalıpları mevcut. İnce kollusu var orjinale en yakın olanı almaya çalışın. 

Bu ilan yeni satılmamış olabilir inceleyin derim

4AB1A727-BB74-4AC1-B4C6-9BBAA5E0E945.png

15 lyondan biranda 19 peotoria ya çıkılmaz diye bir kural yok tabi de

Ben olsam 17 xyz jantta 1-2 sene hazırlık okurdum !

Midline plus 15 den sonra görünüm olarak  17 bile offf iyi ki takmışım şahane oldu dedirtir.

Hocam 15 -> 19 biraz sizi üzebilir, hatta 16 dan 18 e geçmiş birisi olarak alışmam zamaan aldı diyebilirim kendi adıma. o yüzden 19 a geçmemenizi tavsiye ederim 18 olarak ta pretorialar var ama şık durmuyor pek. o yüzden ben durban tasiye ederim. Bu ikisindan başka bir jant almaya açık iseniz de aracınızın rengini paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Jant seçimi yaparken modelle birlikte boyutta çok önemli. Örnek olarak pretorianın küçük boyutlarıyla büyüğünün duruşu cidden çok farklı. Ve konfor zaten en önemli husus. Golfte 16 larımı kullanıyorum konfordan ödün vermemek adına, diğer araçta 20 kullanıyorum görsellik için :)

Bütçe acisinda anca Replika durban uygun oluyor aslinda tercih etsem mi kararsiz kaldim.

Geri
Üst Alt