Plaka montajı

Şu zamana kadar hiç bir aracımda plakalık kullanmadım ve deldirmedim kaliteli çift taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz,vidalamak kadar sağlam ancak cok fazla bant kullanmayın bu seferde  plakayla birlikte tamponuda cıkarma ihtimaliniz var :D

@tiesay Hocam aracımın tamponlarını boyattığım zaman tam plaka boyutlarında film çektirdim.. Yaklaşık 3-4 ay kullandım bi sıkıntı olmadı app plaka takmak için söktüğümde tekrar çektirdim film.. Bir problem yaşamadım :)

Dyson Siyah silikon ve Çift taraflı sağlam bir bant ile uzun süre kullandım. Fakat sonra çıkartmaya çalışınca zaten silikonu tampondan çok zor çıkarttım. Dolayısı ile böyle bir heyecana gerek yok zaten direk pleksiyi tampona yapıştırdığın zaman bence güzel gözükmüyor. Orjinal plakalık tavsiye ederim, bu plakalığın üzerine yapıştırırsın pleksi ve plakanı. Orjinal plakalık için ise 5 civata atıp tak, çünkü hiç bir zaman yerinden çıkmayacak zaten o.

https://sncotomotiv.com/plakalik-on-volkswagen-passat-11-15-oem-no-3aa807287
Hocam bu oem plakalık 2016 golf ile uyumlumudur?

Eğer uyumlu ise bunu tampona vidalamayı, benim plakayı da buna çift taraflı bant ile yapıştırmayı düşünüyorum.

Hocam bu oem plakalık 2016 golf ile uyumlumudur?

Eğer uyumlu ise bunu tampona vidalamayı, benim plakayı da buna çift taraflı bant ile yapıştırmayı düşünüyorum.
Uyumludur bence.

Ben 2015 Rline tampon için yapmıştım olmuştu.

Geri
Üst Alt