DSG almalı mıyım?

pawofeagle

Yeni Üye
İsim
Kadir
2016 golf 7 almayı düşünüyorum. otomatik istediğim için dsg kafamı bulandırmakta. 2016 golf 7 lerde dsg problemi oluyor mu? oluyorsa ne oranda karşılaşmak mümkün? İyi niyet garantisi geçerli mi? iyi niyet garantisi nasıl oluyor? bilgisi olanlar paylaşabilir mi?

2016 golf 7 almayı düşünüyorum. otomatik istediğim için dsg kafamı bulandırmakta. 2016 golf 7 lerde dsg problemi oluyor mu? oluyorsa ne oranda karşılaşmak mümkün? İyi niyet garantisi geçerli mi? iyi niyet garantisi nasıl oluyor? bilgisi olanlar paylaşabilir mi?
Size de merhaba

Ben sizin yerinizde olsam 2. Elde bilmediğim bir araç ise DSG almazdım.

[mention=11839]HONEY[/mention] Arkadaş Dsg heyecanından selam vermeyi unutmuş 
Ben bunu heyecan dan unutma olarak görmüyorum maalesef

Kapıyı calmadan içeri girmek gibi birsey aslinda

Soru bombardımanı hazirla tamam kendini tanitmak istemeyebilirsin ama üye olup ilk mesaj merhabayi çok görüyorlar

Düşük km ve devirli kullanıldığına inandığınız bir araç varsa alabilirsiniz. Test sürüşüne çıkmadan ve ekspertiz firmasına göstermeden almayın. Ayrıca son paylaştığım içerik belki size yardımcı olur göz atabilirsiniz.

Ben bunu heyecan dan unutma olarak görmüyorum maalesef

Kapıyı calmadan içeri girmek gibi birsey aslinda

Soru bombardımanı hazirla tamam kendini tanitmak istemeyebilirsin ama üye olup ilk mesaj merhabayi çok görüyorlar
Kusura bakmayın haklısınız iyi günler merhaba gibi bir cümle ile başlamalıydım. Ama sizdd hemen yermek yerine pozitif yaklaşıp arkadaşın dediği gibi heyecanıma verebilirdiniz. Neyse artık görüşleriniz için teşekkürler. 

Merhaba ,

Forum sayfamızd DSG adı altınta çokça bilgiye ulaşabilirsiniz.

Konu açılımına dahi gerek kalmazdı diye düşünüyorum bakmış olsaydınız.

Ayrıca Forum Kurallarını okumınızı da tavsiye ediyorum. Selam vermeden dahi bir bakkala girip isteğinizi dile getirmezken , forum sayfamızda direk konuya giriş yapmanızda beni ve duyarlı üyelerimizi üzmüştür.Özellikle son zamanlarda bu tür durumlar yaşandığından @HONEY adlı üyemizde bunu ifade etmeye çalışmıştır. Alınmak Gücenmek Yok Sadece Forum emekçilerine saygı bekleniyor diyelim :)  

DSG araç alınır DSG konfor ve ekonomiktir DSG zevktir. Keyifli forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt