Jump to content

Duhansahin

SIFIR AYARINDA DİJON JANT LASTİK

Recommended Posts

56 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Ender bizim golflerimiz kalitesiz mi ender bey? Fabrika isme göre kalite kartelası mı yapıyor tam anlayamadım? 
Bu kalite kontrolü yaptırabileceğimiz bir yer varmıdır bildiğiniz, teşekkür ederim.

Anlatılmak istenen şey bence kullanıcının titiz olduğudur hocam, yanlış yorumlamış olabilirsiniz.

Mesela 2.el araç alırken araçtan önce sahibine bakın diye bir söz vardır, benzer mantıkla söylenmiş bir şey olduğunu düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@frknyldrm anlatılan şeyi anlayamamış olabileceğimi düşünmediniz umarım.

Siz "tam anlayamadım" yazmışsınız ama ben anlayamadığınızı düşünmüyorum.

Anlayamamışsınız demedim zaten hocam, yanlış yorumlamış olabilirsiniz dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn niye böyle bir tepki gösterdiğinize anlam veremedim? Yorumda ayrıştırıcı kötü bir anlam çıkartan tek siz olabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Duhansahin kötü bir anlam çıkarmadım elbette aracınız oldukça güzel güle güle kullanın, jantlar ve lastiklerde bence almayı düşünenler için fırsat olabilecek kadar temiz.

Benim dikkatimi çeken şey ise bu forumda bazen gereksiz iltifat seramonileri olması, aracın km si belli laatiklerin ve aracın durumu da zaten kusursuza yakın, ki zaten bu km de bu şekilde olması lazım bir kasaptan alınmadıysa, ama özellikle bazen kutu açılışı şeklinde olan araç inceleme konularında ve satış konularında bu şekilde enteresan güzellemeleri görmek bazen çok anlamsız oluyor, nihayetinde göz var nizam var herkes görüyor zaten ortada olanı, aşikar olanı idrak etmek için böylesi şeylere ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum, nihayetinde bu araçları ciklet çekilişinden almıyor buradaki insanlar, ciddi paralar ödeyerek alıyorlar ve doğruyu yanlışı, kıymetli olanla olmayanı birbirinden ayırabildiğimizi düşünüyorum, satıcı elbette malını övecek ama piyasa ekonomisinin gerçeği şudur; eğer satıcıyla bir bağlantın yoksa her daim alıcının yanında olmak gerekir "reklamcı ve eleştirmen paradoksu"

Demem o ki al bu kirazdan kalmaz birazdan mantığındaki bu absürt güzellemelere gerek yok, zaten güzel olanı anlar buradaki insanlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn hocam "kefil olmak" kelimesinin anlamı zaten insanlara güven veriyor. Satıcıya bilinen bir insan kefil oluyorsa bu alıcıya daha çok güven verir benim fikrimce. Sizide anlıyorum fakat burda söylenenin amacı dışında birşey olduğunu düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn hocam burda alıcı satıcı yanlısı olacak bi ortam yok burası dostlar meclisi aynı şekilde sizin içinde güzel yorumlar yapılabilir bunda kötü düşünülecek bi durum yok.mesela bende sizin ver diğer arkadaşların araçlarınıda beğeniyorum her gördüğümde maşallah diyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Serkanasn yazdı:

@Ender bizim golflerimiz kalitesiz mi ender bey? Fabrika isme göre kalite kartelası mı yapıyor tam anlayamadım? 
Bu kalite kontrolü yaptırabileceğimiz bir yer varmıdır bildiğiniz, teşekkür ederim.

@Serkanasn Neden böyle bir düşünce de olduğunuzu ve böyle bir soru yönelttiğinizi anlamamak ile birlikte bir açıklama getirmek sizin adınıza faydalı olacaktır sanırım;

Duhan Kardeşimi çok yakın olarak tanırım Aracını alma süresince de bilgim var Aracı da 2019 model 4 bin km olduğunu bildiğimden ve kendisini de Araba konusunda çok temiz titiz ve bakımlı kullandığından İlanı için yorumumu yaptım. Ayrıca Forumda satılık ilan ürünlerdeki tüm konulara ve yazdıklarıma bakabilirsiniz. Ürün iyiyse ona göre yorum yaparım tarafsız olarak. Burda sizin anlayışınız gibi bir durum olmadığı gibi Tanıdım insanlar içinde Kefilim cümlesini rahatlıkla kurabilirim. Kaldı ki forum da zaman zaman bu tip konularda KEfil olmamızı soran ve fikir beyan eden dostlarımızda olmuştur. Son olarak şöyle bir örnek vereyim Kefil olduğum inanlar adına Alıcı ve satıcı arasında yardımcı olmak bizleri mutlu ettiği gibi Ticarı kaygımızın olmayışı ve Dostluğumuzun pekişmesi beni mutlu eder. Sizin bu şekilde düşünmenizin sanırım bir zamanlar Sebring jant için 6500 k civarı o zaman ki piyasaya göre fazla fiyatını söylemiş olabileceğimi aklıma getirdi.Kendim  bu ve buna benzer konularda hesabını veremeyeceğim konu yoktur diyorum şçünki Neysem onu yazmak ve o şekilde davrandığımı söyleyebilirim Şefaflık ve Güven bizlerde çok öemlidir ve 5 yıldır bu forumda bunu anlamak çok da zor olmasa gerek.

Burada sizin için sorun olan nedir pek anlayamadım doğrusu. Ayrıca konuya açıklık getirirseniz çok memnun kalırım ve Forum üyelerimizde ne olduğunu anlamasını isterim.

Ayrıca Kalite Kontrolü ne için yaptırmak isitiyorsunuz ? Araç için mi yedek parça satılık ürünler için mi? Araç içinse Servis sorgulaması ve üzerine kaliteli bir Expertiz firması olabilir. Diğer araç parçaları için ise de kişiye ve fiyatına bakmak az çok fikir sahibi vereceği gibi denemeden kullanmadan da bilemeyiz.

Keyifli forumlar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal sıfır dijon jant ve hankook lastik oda sıfır ne kadar eder arkadaslar konuyu dagitmak istemem ama merak ettim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, 41HU367 yazdı:

Orjinal sıfır dijon jant ve hankook lastik oda sıfır ne kadar eder arkadaslar konuyu dagitmak istemem ama merak ettim

Referans alabileceğiniz bir ilan var forumdan, öm ile gönderiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender aslında söylediklerim kötü algılanacak şeyler değil, benim söylemek istediğim aracın km si belli lastik ve jant zaten temiz görünüyor ve bunu almayı düşünenler zaten dikkatlice bakınca anlayabiliyor ama burada abartılı yorum olunca hoş görünmediğini söylemek istedim, en azından benim fikrim bu yönde, ve bazı ilanlarda siz değil ama birkaç kişinin yorumları ile ilanlar zaten şişhane ve tophane gibi birbirinden ayrılıyor, bakıyorsun mal turşu olmuş ama adam oooo ne güzel keşke benim olsa muadilinden şeyler söyleyebiliyor, bu durum illaki gözünüze çarpmıştır, bu arada jantlar sebring değil durbandı😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada bazı konularda borsa tabiriyle al bu kirazdan kalmaz birazdan, uçacak kaçacak servetini katlayacak gibi cümleler kuruluyor, lakin genelde böyle hisseler ahmak toplayıp keriz silkelemek için reklamı yapılan hisseler oluyor, hikayesi olan ve zaten değerlenecek olan hisselerde ise böyle muhabbetler olmuyor.

Soylemek istediğim buydu; hatırlarmısınız bilmiyorum bir ara dacia reklamı vardı ve orda çok güzel bir replik vardı "bu araç zaten kendini satıyor size ne gerek var" diye😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Söylediklerim kastımı aştıysa kusura bakmayın ne duhan bey'e ne de size incitici bir kelime kullanmamaya özen göstererek aklımdan geçenleri yazıya dökmeye çalıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, Ender yazdı:

@Serkanasn Neden böyle bir düşünce de olduğunuzu ve böyle bir soru yönelttiğinizi anlamamak ile birlikte bir açıklama getirmek sizin adınıza faydalı olacaktır sanırım;

Duhan Kardeşimi çok yakın olarak tanırım Aracını alma süresince de bilgim var Aracı da 2019 model 4 bin km olduğunu bildiğimden ve kendisini de Araba konusunda çok temiz titiz ve bakımlı kullandığından İlanı için yorumumu yaptım. Ayrıca Forumda satılık ilan ürünlerdeki tüm konulara ve yazdıklarıma bakabilirsiniz. Ürün iyiyse ona göre yorum yaparım tarafsız olarak. Burda sizin anlayışınız gibi bir durum olmadığı gibi Tanıdım insanlar içinde Kefilim cümlesini rahatlıkla kurabilirim. Kaldı ki forum da zaman zaman bu tip konularda KEfil olmamızı soran ve fikir beyan eden dostlarımızda olmuştur. Son olarak şöyle bir örnek vereyim Kefil olduğum inanlar adına Alıcı ve satıcı arasında yardımcı olmak bizleri mutlu ettiği gibi Ticarı kaygımızın olmayışı ve Dostluğumuzun pekişmesi beni mutlu eder. Sizin bu şekilde düşünmenizin sanırım bir zamanlar Sebring jant için 6500 k civarı o zaman ki piyasaya göre fazla fiyatını söylemiş olabileceğimi aklıma getirdi.Kendim  bu ve buna benzer konularda hesabını veremeyeceğim konu yoktur diyorum şçünki Neysem onu yazmak ve o şekilde davrandığımı söyleyebilirim Şefaflık ve Güven bizlerde çok öemlidir ve 5 yıldır bu forumda bunu anlamak çok da zor olmasa gerek.

Burada sizin için sorun olan nedir pek anlayamadım doğrusu. Ayrıca konuya açıklık getirirseniz çok memnun kalırım ve Forum üyelerimizde ne olduğunu anlamasını isterim.

Ayrıca Kalite Kontrolü ne için yaptırmak isitiyorsunuz ? Araç için mi yedek parça satılık ürünler için mi? Araç içinse Servis sorgulaması ve üzerine kaliteli bir Expertiz firması olabilir. Diğer araç parçaları için ise de kişiye ve fiyatına bakmak az çok fikir sahibi vereceği gibi denemeden kullanmadan da bilemeyiz.

Keyifli forumlar diliyorum.

İnternetten alışveriş yaparken insan ürünü ne kadar beğense de az da olsa bir güven duygusuna ihtiyaç duyuyor. Şöyle bir olay yaşamamayı garanti etmek için: :) 

45F2CBFE-42DF-42D9-9F8F-4B43C8238126.jpeg.8ce6e10c060d048385ad4848ca5c76c2.jpeg

Şahsen bu ilana talip olsaydım, her ne kadar 4 senelik üye @Duhansahin’e forum sebebiyle güveniyor olsam da @Ender hocamın kefaletini gördükten sonra (alışveriş konusunda titiz biri olmama rağmen) gözüm kapalı alırdım. Ben göze batacak bir övgü hissetmedim ama @Serkanasn düşüncenize de saygım var, bahsettiğiniz durum yaşanınca mide bulandırıyor.

Nacizane görüşümdür, saygılar. 😊

Hayırlı satışlar. 👋🏻

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, yunusaktas91 yazdı:

İnternetten alışveriş yaparken insan ürünü ne kadar beğense de az da olsa bir güven duygusuna ihtiyaç duyuyor. Şöyle bir olay yaşamamayı garanti etmek için: :) 

Şahsen bu ilana talip olsaydım, her ne kadar 4 senelik üye @Duhansahin’e forum sebebiyle güveniyor olsam da @Ender hocamın kefaletini gördükten sonra (alışveriş konusunda titiz biri olmama rağmen) gözüm kapalı alırdım. Ben göze batacak bir övgü hissetmedim ama @Serkanasn düşüncenize de saygım var, bahsettiğiniz durum yaşanınca mide bulandırıyor.

Hayırlı satışlar. 👋🏻

Hocam gece gece tablet reyiz ile beni güldürdün Allahta seni güldürsün emi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Ender aslında söylediklerim kötü algılanacak şeyler değil, benim söylemek istediğim aracın km si belli lastik ve jant zaten temiz görünüyor ve bunu almayı düşünenler zaten dikkatlice bakınca anlayabiliyor ama burada abartılı yorum olunca hoş görünmediğini söylemek istedim, en azından benim fikrim bu yönde, ve bazı ilanlarda siz değil ama birkaç kişinin yorumları ile ilanlar zaten şişhane ve tophane gibi birbirinden ayrılıyor, bakıyorsun mal turşu olmuş ama adam oooo ne güzel keşke benim olsa muadilinden şeyler söyleyebiliyor, bu durum illaki gözünüze çarpmıştır, bu arada jantlar sebring değil durbandı😊

Söylemek istediğinizi bir daha ki seferde direk olarak yazarsanız memnun olurum hocam. Yanlış anlaşılmasın hiç bir şey , Şeffaf ve açık net olanı en makbuldür. Kendi yorumuma gelince yinelemek isterim yorumumdan kendim sorumluyumdur ve bu yükü kaldırabilirim. Diğer üyelerimizin abartılı bulduğunuz yorumlar için ise yorumu da kendilerine aittir Ürünü beğenir yada beğenmez ona göre yorumlar. Forum kuralları çerçevesinde olduğu sürece sıkıntı değil. Ticaret bir alışveriş işidir ve her zaman söylerim paranın olduğu yerde Şeytan Kol gezer 3. kişi olarak,dikkat etmekte her zaman fayda vardır yani :) 

Son olarak da sizleri de , Forumda pek çok kişi gibi çok iyi tanımış olsaydım ve üründe bu denli kaliteli olsaydı emin olun sizler içinde aynı yorumu kullanırdım.

O zaman da Duhan ,yada başka üyelerimiz sizin yorumunuz gibi yazsaydı acaba hoşunuza gider miydi?  Gitmezdi diye düşünüyorum kendim için  konuyu kapatmak istiyorum

Keyifli forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, yunusaktas91 yazdı:

Hayırlı satışlar. 👋🏻

Teşekkür ederim Hocam Kıvanç duydum yorumunuzdan. Bu iltifata tabii olabiliyorsak ne mutlu Çok Şükür 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu suraya baglayalim :)

Ağzımın tadı hiç bozulmasın :)

b59d739e03bf6b5891df2c5c1ee7b0e9.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, HONEY yazdı:

Konuyu suraya baglayalim :)

Ağzımın tadı hiç bozulmasın :)

b59d739e03bf6b5891df2c5c1ee7b0e9.jpg

Süpersin ya Bülent Hocam.

Sahur vaktinde heryer de kapalı sokağa çıkma yasağından dolayı. şimdi  Tatlıyı nereden bulacağız :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar satılık ilanı için baya fazla muhabbet dönmüş:) neyseki sonunda tatlıya bağlanmış. jant ve lastikler halen satilmadiysa bende satinalabilirim.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...