Jump to content

typhoons

Golf 7.5 orjinal ön tampon ve difüzör auto far anahtarı ürünler

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Ürün Adı:  ön tampon difizör

Detaylar:  2018 midlineplus aracımdan çıkma ön tampon tamir kırık vs yok rütüşleri mevcut renk beyaz. Boyamadan kullanılabilir. Difüzör hatasız. Auto far anahtarı golf 7-7-7.5 eline uyumlu.

Fiyat: 

Tampon 1000

Difüzör 250

Autofar anahtarı 200

Hepsini almak isteyen arkadaşlar için foruma özel bütün ürünler 1000 liradır arkadaşlar.

Fotoğraf:  

IMG_20200522_190943717.jpg

IMG_20200522_190923669.jpg

IMG_20200522_173626686.jpg

IMG_20200522_173637005.jpg

IMG_20200522_191041432.jpg

IMG_20200522_162316207.jpg

IMG_20200522_162613458.jpg

tarihinde typhoons tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraflar eklendi fiyatlar hakkında az yada çok değerlendirmesi olursa güncellenebilir. Hepsi 2018 golf 7.5 aracımdan çıkma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@typhoons bi de tamponu çok uygun yazmışsınız sis farı yok diye mi ? bu fiyata satmayın bence yazık olur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sis yok hocam midlineplus aracımdan çıkma. Tam fiyat bilgim yok satıp yeni ekleneceklere bütçe ayarlıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

HAyırlı satışlar hocam. Ürünler son derece temiz ve uygun fiyatlı hatta tampon çok uygun geldi bana. Revizyon yapılabilir fiyatta 1250 olabilir mesela en azından :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@Ender fiyat yükseltmek olmazda hocam sis farı yok midlineplus araçtan cikma satılsın birilerinin işi görülsün. Bende aldığım tamponu uyguna aldım.

Foruma uygun fiyat herzaman bana güzellik yapan arkadaşlar oldu bizde başkalarına güzellik yapalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, typhoons yazdı:

@Ender fiyat yükseltmek olmazda hocam sis farı yok midlineplus araçtan cikma satılsın birilerinin işi görülsün. Bende aldığım tamponu uyguna aldım.

fiyatı burası için 1000 tl yazdığınız gibi kalabilir foruma özel olur hemde. Sarı site veya başka platformlar için 1250 tl gibi yazmanızı tavsiye ederim. Servisten kazalı için alınmaya kalkılsa en az 2000 tl ve boyasız olacaktır. Keyifli forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender evet sari siteye 1250 yazacağım teşekkürler diğer ürünler için bir fikriniz var mı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, typhoons yazdı:

@Ender evet sari siteye 1250 yazacağım teşekkürler diğer ürünler için bir fikriniz var mı.

belki Yeni olduğu için Arka Difüzör içinde bir miktar fiyat artışı olabilir. Sonuçta birçok yeni makyajlı 7,5  kasaya uygun olduğundan talep daha fazla olacaktır. Far sensörü ise gayet ideal.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, karadereli34 yazdı:

far anahtarı tak çalıştır olarak calısıyor mu golf 7 comfortlıne aracıma takıcam 

Sizin araç Comfortlinr olduğu için sis farı var., bu far anahtarı midline plus’a ait olduğu için anahtarın ön sis farı özelliği yok..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@typhoons far anahtarini alabilirim r line icin sanirim on sis yok arka sis var outo var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=8145]typhoons[/mention] far anahtarini alabilirim r line icin sanirim on sis yok arka sis var outo var.
Muhtemelen uyacaktır ama emin olmak adına parça numarası eşlemesi yapmakta fayda var .
R line araçlarda ön sis olmadığından uyması daha kolay diye düşünüyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender resimlerde parça kodu var hocam. Almak için bir arkadaş sormuştu midlineplus aracım ne saçma auto far ön sis yok diye :) aracim r line desem olacakmis yani.

Diyorum zaten r lineden neyim eksik diye :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=208]Ender[/mention] resimlerde parça kodu var hocam. Almak için bir arkadaş sormuştu midlineplus aracım ne saçma auto far ön sis yok diye [emoji4] aracim r kime desem olacakmis yani. Diyorum zaten r lineden neyim eksik diye [emoji4]
Alacak olan için Parça Kodu eşleşmesi demek istedim yani r line aracı olan kendi aracımdaki parçaya bakabilir zaten çok kolay çıkılıp kontrol etme sansida var.
Misline plus diyip geçmeyin Hocam. Sonuçta Golf ve biliyorsunuz ki Golf de Highline da olsa Midline da olsa Güvenlik Standart geliyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender evet hocam golfümüz kaliteli standartları ile. Kısa bir süre 2019 yeni kasa corolla aldım kullandım ve golfümün kıymetini daha iyi biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...