Ön Cam Filmi

Llumar Air 80 ön cam, Atc35 yan camlar.

3 yıldır kullanıyorum bu süreçte trafikten sorun yaşamadım, Air 80 , Tüv'de muayenede fark edilmedi bile.
Yazın İzmir sıcağında özellikle air80 çok iyi iş çıkarıyor: Normalde güneşte kalan bir ön konsola elinizi bile değiremeyecekken air 80 bunu baya azaltıyor.

Vw yeşili diye bilinen cam filmi llumar harıcınde  hangi markalarda var

İstanbul'daki Llumar bayilerinden yaklaşık 1 ay önce fiyat topladım ve en düşük 600TL fiyat verdiler Air80 için. Hepsi Whatsapp grubundan iletişim halinde olduğu için fiyatları birlikte belirliyorlar. (Rekabet olayına aykırı olduğu için bir şikayetlik işleri var aslında)

Ön cama Air80, arka 5 cama ATR35 yaptırdım, tanıdık vs. vasıtası ile 1000TL'ye geldi. Aksi halde aldığım en düşük fiyat, toplamda 1200TL'ydi.

Bu zamana kadar hiç cam filmi kullanmamış biri olarak söylüyorum, ön cama Air80'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Tüm gün güneşin altında duran araca bindiğimde bile, filmsiz haline göre  çok bariz daha soğuk kaldığını hissedebiliyorum. Sürüş esnasında da ciddi anlamda güneş ışınlarını engelliyor ve konfor sağlıyor.

Bu arada Antalya' da 2250 tl fiyat aldım ATR 35 & AIR 80 için..Biraz fazla oldu gibi duruyor.. 

Air 75 ya da pp60 un fiyatları nedir acaba bilgisi olan var mı? Air 80 bana fazla geldi

@Franquaz fiyatı llumar dan almadınız mı? Tüm Türkiye sabit fiyat olması gerekmez mi? Kurumsal firma sonuçta

@frknyldrm Hocam gerçekten film güzel görünüyor. Açıkcası bende içerde belli olmasında görüşü özellikle gece görüşü düşürmesin ama hafifte olsa güneşi kırsın istiyorum. Sanırım en ideal numara bu.

Merhaba

Ön cam LLumar Air 80, ön yan camlar ve Sunroof volkswagen yeşili dedikleri (AT35 idi sanırım kodu) LLumar'dan 3 yıldır bir sıkıntı olmadı şükür.

Arabada en önemli şey bence sağlık için.

Vw yeşili diye bilinen cam filmi llumar harıcınde  hangi markalarda var
Benim arka 3 cam orjinal karartılmış, ön iki camada aynı tonda olan ATN20 yaptırdım. Leonda böyle durum muhtemelen golftede aynıdır.

Ön cam için biraz uygun fiyatlı olsun derseniz pp60 ama yapmışken tam olsun derseniz air80.

Ama ben olsam ön cama pp60 çektiririm, sunroofada air80 çektirmeyi planlıyorum. Sunroof için "solar gard sterling70" de olabilir

Geri
Üst Alt