Ön Cam Filmi

Air 80 Ankara için en uygun bulabildiğim dby de nakit 600 tl. çocuk olduktan sonra daha bir hassaslaştım klimayı mümkün derece az açabilmek için ön camdan gelen ısıyı kesmem lazım. gece problem yaşamamak içinde en ideali sanırım air 80. pp serileri biraz daha koyu oluyor sanki o yüzden seçeneklerimin arasında yok  diğer serilerin optiği nasıldır bilemiyorm ama air sırf ön cam için yapılmış bir film diye biliyorum ne yapıp edip ondan yaptırmak lazım gibi geliyor. ankara için önerebileceğiniz daha uygun yer var mıdır dostlar?

@Musaaksoy Kendimi yalnız hissetmiyorum :)  Ben uygulatmayı planlıyorum şahsen. Sunroof perdesinin Antalya güneşine pek dayanacağını zannetmmiyorum.. Camlara olduğu gibi sunrool bölmesinede Güneşlik arayışına girdim bulamadım :)  Sektörde yenilik olabilir.. Direk ışığı aldığı için ATR 20 uygulatmayı planlıyorum.. Merak ettiğim içeriden görünüm nasıl olacak.. Belkide en koyu filmi uygulatmak daha mantıklıdır, araştırıyorum.. @mehmetmert  de deneyimlerini paylaşırsa sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ön cam için AİR80 çok pahalı ve ben biraz da dıştan görsellik olsun istiyorum o nedenle ATR50 düşünüyorum. Kullanan bazı arkadaşlarla da konuşmuştum memnunlar ön camda ATR serilerinden sıkıntı yaşayan pek duymadım.

@Franquaz  güncel fiyatları bilmiyorum maalesef llumar bayilerine sormak lazım. benim bulunudğum ilde yok o nedenle sakaryada yaptıracağım. henüz sormadım. yasaklar olduğu için gidemiyorum il dışına.

@omurkadir ama gece sıkıntı yapar mı hocam acaba, bende 2 numara var yanlarda gece onlar bile sıkıntı yapıyor bazen park yaparken

Eski aracımın ön camına Air80 yaptırmıştım; içeriden hiç belli olmuyor, dışardan da çok hafif bir maviliği var. Güneş vurunca da gökkuşağı yansımaları oluyor dışardan. Çok hoş gözüküyor, bu arabaya yaptırmak nasip olmadı henüz ama aklımda. :)  

P_20181020_152923.jpg

@frknyldrm güzelmiş cidden, kaça yaptırmıştınız o zaman? Birde gece görüşü etkiliyor muydu?

3m cr serisi yaptırıp kullanan var mıdır?

IMG_20200521_020310.jpg

Alıntı resimlerde ön cam cr90, diğer bütün camlar cr70. Netlik olarak en iyisi cr90. Yalnız Türkiye'de uygulayan biyer yok galiba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK fiyat aldınız mı?

Uygulama yaptıran arkadaşlar aracın içinden ve dışından resim ekleyebilirse yaptırmayı düşünen bizim gibi üyeler için faydalı olur. Atr15 tavsiyesi almıştım gruptan daha önce çok aşırı koyu olmaz umarım. Araç içinin yakından hafif göründüğü orijinal highline camları daha hoş görünüyor bana

Yaa bide şöyle bi durum var air 80 yaptırdık diyelim bunu kaskoya işletebiliyormuyuz malum memlekette taş gelme ihtimali yüksek cam gitttimi filmde gidecek :/

Geri
Üst Alt