Jump to content

Bigbossss

ALINIK HİTA JANT

Recommended Posts

@Bigbossss 25 inde yeni aldığım araç teslim ediliyor jantlar hita bende 17 veya 18 inc ke değiştireceğim. Jantları size verebilirim. Ikamet ist beylikduzu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alana satana hayırlı olsun ne kadar güzel umarm alışırsınız ve belki bir dostluk doğar...

Sonuçta sıfır jant lastik takımı imkanı...

Golf tutkusunun farkı👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar 2019 model aracımdan 8 bin km de sıfır hatalı hita jant ve conti lastiklerim var.ilgilenirseniz anlaşırız

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar 2019 model aracımdan 8 bin km de sıfır hatalı hita jant ve conti lastiklerim var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Unicorn55 Merhaba, ben sadece jant arıyorum, kendim yeni lastik almayı düşündüğüm için belki recep21 arkadaşın lastik jant olabilir çünkü aracı sıfır geliyormuş zaten lastiklerde sıfır. Siz sadece jant vermeyi düşünürseniz konuşabiliriz tabi. Yinede teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=13425]Unicorn55[/mention] Merhaba, ben sadece jant arıyorum, kendim yeni lastik almayı düşündüğüm için belki recep21 arkadaşın lastik jant olabilir çünkü aracı sıfır geliyormuş zaten lastiklerde sıfır. Siz sadece jant vermeyi düşünürseniz konuşabiliriz tabi. Yinede teşekkür ederim.
Yok sadece jant düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...