Golf 7-7.5 GTİ DÖNÜŞÜM

@yea_81 son zamanlarda gördüğüm en iyi ve sırıtmayan dönüşümlerden biri olmuş. Aracın resmen ellerinizde kaderi değişmiş. Güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

@serkanhector Çok teşekkür ederim,kesinlikle katılıyorum.Farlar uzun zamandır piyasada yoktu.Normal nikelaj çizgili bulunuyordu ama Gti farları 2 ay kadar bekledim,sonunda @SEMTuningsayesinde ilk ithalatta temin ettim.

@farukal Hocam aslında hep gti jant araştırdım,ama Proteria'lara karşı olan zaafıma yine yenik düştüm,tamam çok güzel gti jant modelleri var,hepsi ayrı ayrı  çok yakışıyor ama bilemiyorum bana göre bu ikili istemsizce tebessüm yaratıyor her yıkadığımda,her jantları sildiğimde iyiki diyorum  :D

@farukal evet hocam,sade kalıcak şimdilik düşüncem bu yönde.

@Savatage Teşekkür ederim öncelikle,R modellerdeki gri ayna kapaklarını diyorsunuz herhalde ama @farukal da dediği gibi araç daha çok karışsın istemedim.

@Golftdi Çok teşekkür ederim gti  difüzör,spoiler elimde fakat henüz montaj yaptıramadım.İnşallah en kısa zamanda onlarda olur.

@mustafacagri Çok ama çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.Gti 4 parça Spoilerım mevcut ,önce şeffaf folyo kaplattırdım daha sonra sökülürken silikon vs zarar vermesin diye.Spoiler montajıda en kısa sürede halletmeye çalışacağım.

@ycetin Güzel yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim.

Maşallah Hocam  :masallah:

Aracınız yeniden doğmuş ve çok güzel işler yapılmış. Keyifle binmeniz dileğiyle.

Tekrardan hoş Geldiniz aramıza :)  

Çok ama çok teşekkür ederim @Ender hocam.Sizler gibi deneyimli abilerimizden de beğeni alınca daha da bir mutlu oluyorum.Hoşbulduk tekrardan :D

@Golftdi Marşpiyel seçimimi daha çok hoşuma gittiği için Aero'dan yana kullandım hocam.Gti marşpiyeller gerçekten çok ince olduğu için ,orjinal Gti sahipleri dahi söküp oettinger gibi daha hacimli ürünleri tercih ediyorlar.

Benimde en büyük sıkıntılarımdan biri parçaların montajı oldu.Özellikle ön tampon yapboz misali geliyor,internette çok az sayıda montaj vidiosu var onlarda tam anlamıyla aranan vidiolar değil.Örneğin  far sökme vidiosundan onlarca varken tamponun komple detaylı söküm videosu,gti tamponun montaj vidioları yok.Elimden geldiğince 4 parça spoiler montajınıda eklemeye çalışacağım.

Geri
Üst Alt