JANT BOYATMA (DİJON) RENK TERCİHİ NE OLMALI?

sergentunc

Üye
İsim
Sergen
Dostlar selamlar herkese, bu aralar Dijon jantları boyatma niyeti hâsıl oldu bende aracım Beyaz renk. Sizce hangi renk seçeneğini kullanmalıyım ya da hiç kullanmamalı mıyım? Sizlerin de tecrübesinden faydalanmak istiyorum. Herkese sağlıklı ve coronasız günler diliyorum.

Arkadaşlar Golf 7  araç beyaz renk dijon jant kaldırıma sürtmeden dolayı jantlarda çizikler var. 

bu konuda çok iyi  bir firmada çizikleri onarılarak  tekrar boyanacak  orjinal renk yerine farklı bir renk yapsak hangisi iyi durur .. 

internetten  bir kaç resim buldum ama beyaz araçlara çok uygulanmamış. Chrome renk süper duruyor onamı boyatsam tavsiyeniz. 

Gun metal var güzel gibi  - Kendi rengi sıkıcı klasik jant rengi. 

Ekli dosyayı görüntüle 32522

Ekli dosyayı görüntüle 32523

Ekli dosyayı görüntüle 32524
Benzer bir konu vardı inceleyebilirsiniz. Benim Fikrim Gun Metal ya da mat siyah yönünde olur.

- Ferric grey - Tüm beyaz araç sahiplerinin jantlarına yakışabilecek bir renk. Çok hoş duruyor.

Renk: Ferric Grey - LZ49 boya kodlu 

5AFF7100-F15C-4E19-A3D8-6AB49447E209.png

Ayna kapakları ile birlikte Siyah renk yaparsanız gayet şık ve uyumlu olur. yine de tercih sizin

@sergentunc Renk size kalmış lakin bir hususta uyarayım : Jantların sadece dıştan görünen yani tekerden dışa taşan yüzeylerini boyatın. İç bölgeleri orjinal kalsın. En iyi yerde fırınlı vs boyatsanız bile çapak veya boya artığı gibi milimetrik kalıntılar balans / basınç kaybı gibi istenmeyen sorunlara yol açabiliyor. Naçizane yaşanmış tecrübedir.

Siyah jant evet çok güzel,ancak gerek çok kabuk kir göstermesi,gerek ayrıntıyı öldürmesi(özellikle geceleri)bence de mutlaka gunmetal varyasyonlarını deneyin.

Siyah jant evet çok güzel,ancak gerek çok kabuk kir göstermesi,gerek ayrıntıyı öldürmesi(özellikle geceleri)bence de mutlaka gunmetal varyasyonlarını deneyin.
+5

Gun metal

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt