Comfortlime aracıma Bluetooth taktırmak için yardım

Tayyip3458

Üye
İsim
Tayyip
Cümleten selamun aleyküm 2014 model comfortline golf7 aracına sahibim aracımda bluetooth yok maliyeti düşük bir şekilde bluetooth yaptırmak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir. 

Aleykümselam hocam. En düşük maliyetli çözüm olarak Aux Bluetooth aparatı alabilirsiniz 20-30 liraya. https://www.hepsiburada.com/case-4u-cyber-samsung-lg-iphone-bluetooth-aux-arac-kiti-an-6991-p-TELSARF856069914?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-aksesuar-ssc&gclid=CjwKCAjwh472BRAGEiwAvHVfGu7nS8Df-MjsSCdC3BSb4pl63NFkTa-3tlcSf1oSg6UX0cJvdIlDPhoCwtIQAvD_BwE

Onun dışında biraz maliyetli çözüm ise Çinli ve Android cihaz alabilirsiniz 1000 tl civarına.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çıkma 7.5 Media cihazı bulabilirseniz o da olur Bluetoothlu.

@AhmetCakmak hocamın önerdiği cihazı kullandım, hiç yoktan iyidir iş görüyor ama size benim de tavsiyem rcd330 cihaz almanız olacak. Ben kendi cihazımı satmayı düşünüyorum ister konuşalım ister başka yerden bakın farketmez ama en güzel ve kalıcı çözüm o şekilde olacaktır

@typhoons onlarda bileşen koruması olacak vs, onunla uğraşmak yerine rcd330 daha mantıklı gözüküyor

Yeri gelmişken sorayım.

Bileşen koruma odis ile mi kaldırılıyor?

Geri
Üst Alt