Fiyat Önerisi

bunyamin81

Üye
İsim
Bünyamin
Merhaba arkadaşlar, severek aldığım ve uzun süre binmeyi düşündüğüm için logo geri görüş, carplay teyp, ayna altı kayan led taktığım aracımı kirada oturduğum evi sahibi satmak istediği için nakit çıkarabilme nedeniyle satmaya mecbur kaldım.

2014 Model 89000 km full servis bakımlı 1.4 Tsi Highline Manuel Golf7 Aracıma ait 44000 tl tramer mevcut. Değişensiz ve sol çamurluk ile kaput boyalı. Sizce ederi nedir?
75d3884b0dc127f19dfefd873b1c8950.jpg
3207679c798baf14f52f036a3178fcf1.jpg
fa24282eb44dfd14b48e4186d0c6eeb8.jpg
802398d950bf66b683fd298ee7d6e179.jpg
67ff1fd5b0ba6d7e2ad547c5b44e1f1b.jpg

Hocam sarı sitede benzer bir araca 128 yazılmış ama o fiyata biraz zor satılır sanırım, çünkü 130'a daha temiz araçlar var aynı km aynı yaş. Sizin aracınıza da 120-125 civarı fiyat yazılabilir diye düşünüyorum. Arz talepe göre fiyat düşülebilir. Malum virüs dolayısıyla fiyatlar biraz daha artacak gibi, durumlar muallak...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değişem siz bir araç sadece boyali 44bin hasar kaydı nasıl çıkıyor ben anlayamadım 

Hocam sarı sitede benzer bir araca 128 yazılmış ama o fiyata biraz zor satılır sanırım, çünkü 130'a daha temiz araçlar var aynı km aynı yaş. Sizin aracınıza da 120-125 civarı fiyat yazılabilir diye düşünüyorum. Arz talepe göre fiyat düşülebilir. Malum virüs dolayısıyla fiyatlar biraz daha artacak gibi, durumlar muallak...
Aynen öyle hocam fiyatlar muallak, artacak deniliyor hiç içimden gelmiyor satmak ama ev taşımak, yeni ev aramak en önemlisi düzeni bozmakta çok çok zor geliyor. Kira ödemek yerine kredi ödemenin mantıklı olacağını düşünüyorum. Faize bulaşmak istemesemde...

Değişem siz bir araç sadece boyali 44bin hasar kaydı nasıl çıkıyor ben anlayamadım 
Çok uzun hikaye hocam şu kadarını söyleyeyim tramerde yazılan işlemlerin hiçbiri yapılmamış araçta. Burda para yiyen eksper mi, önceki araç sahibi mi, kazanın dosyasını açan değişecek listesi ile fiyat şişirip değiştirmeden kurtaran sözde usta mı? Yoksa hepsi birden mi bilmiyorum ama usulsüz birşeylerin döndüğü kesin bu aracın hasarı ile ilgili.

@bunyamin81Öncelikle hayırlısı olsun, gönlünüzce olsun. Türk insanı için genelde ev sahibi olmak, araç sahibi olmaktan her daim ağır basar, sebepleri başka bir konuda tartışılabilir. Sizin durumda bir de korona mevzusunda ev taşıma ayrıca zul gelir. 

Son 1 yılda araç fiyatlarındaki artış, ev fiyatlarında aynı oranda yaşanmadı. Görünen o ki araç fiyatları halen artmaya devam edecek. 

Sadece tavsiye olarak aracınızı satarsanız hepsini peşinata bağlamak yerine ucuz, düşük model bir araç mutlaka almanız. Oraya ayıracağınız bütçeyi de çekeceğiniz krediyi arttırın zira konut kredi faizleri düşük, enflasyon karşısında daha kazançlı çıkarsınız.

[mention=4688]bunyamin81[/mention]Öncelikle hayırlısı olsun, gönlünüzce olsun. Türk insanı için genelde ev sahibi olmak, araç sahibi olmaktan her daim ağır basar, sebepleri başka bir konuda tartışılabilir. Sizin durumda bir de korona mevzusunda ev taşıma ayrıca zul gelir. 
Son 1 yılda araç fiyatlarındaki artış, ev fiyatlarında aynı oranda yaşanmadı. Görünen o ki araç fiyatları halen artmaya devam edecek. 
Sadece tavsiye olarak aracınızı satarsanız hepsini peşinata bağlamak yerine ucuz, düşük model bir araç mutlaka almanız. Oraya ayıracağınız bütçeyi de çekeceğiniz krediyi arttırın zira konut kredi faizleri düşük, enflasyon karşısında daha kazançlı çıkarsınız.
Aslında aracı satmadan kredi ile çıkarabilme durumumda olabilir araçta ihtiyaç iki çocuk olunca.

Finansal konuda değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Bakalım rabbim hayırlı bir karar vermeyi nasip etsin inşaallah

@bunyamin81 Benim isim gayrimenkul, suanda yapacaginiz en mantikli olani ev almaniz, ev fiyatlari o kadar hizli artacak ki almayan pisman olur

Türk vatandaslarinin alim gücü düstügü icin ileride cözüm üretilmez ise türkler kendi vatanlarinda araplarin kiracisi olacak bu gidisle, benzeri 94 krizinde güney korede oldu, koreliler cinlilerin kiracisi suan

Hakkinizda hayirlisi olsun, araba  bir sekilde alinir tekrar

[mention=4688]bunyamin81[/mention] Benim isim gayrimenkul, suanda yapacaginiz en mantikli olani ev almaniz, ev fiyatlari o kadar hizli artacak ki almayan pisman olur
Türk vatandaslarinin alim gücü düstügü icin ileride cözüm üretilmez ise türkler kendi vatanlarinda araplarin kiracisi olacak bu gidisle, benzeri 94 krizinde güney korede oldu, koreliler cinlilerin kiracisi suan
Teşekkür ederim hocam değerli görüşünüz ve kendimle yaptığım beyin fırtınasına katkınız için

[mention=4688]bunyamin81[/mention] Benim isim gayrimenkul, suanda yapacaginiz en mantikli olani ev almaniz, ev fiyatlari o kadar hizli artacak ki almayan pisman olur
Teşekkür ederim hocam değerli görüşünüz ve kendimle yaptığım beyin fırtınasına katkınız için

Geri
Üst Alt