GTI TAMPON SİS LEDLERİ İLE İLGİLİ

İsim
Yusuf
Merhabalar. Hayırlı kandiller herkese. Aracıma GTI ön tampon taktım fakat altta bulunun sis ledleri baya sönük kalıyor. Aldığım yer arkada bir tane besleyici olduğunu yani bir tane led ampülden 3 ayrı bölmeye ışık verdiğini söyledi. Ben bu ışıkların tamamen normal sislerdeki gibi aydınlatmasını istiyorum. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır ya da led değiştirmem gerekiyorsa hangi ledi almalıyım ? Ya da tamponun özelliği mi budur ? 

IMG_6422.JPG

@tgun89 Merhaba. Yardımınız için teşekkür ederim ama benim gidip denemem gerek çünkü mesela attığnız üründe adamlar alttan fotoğraf çekiyor ve parlak bir şekilde görünüyor ledler. Aynı şekilde benim de ledlerim o şekilde. Alttan bakınca böyle parlıyor fakat üstten bakınca değişik oluyor.

@yusuffkayaa hocam selamlar hayırlı bayramlar bu şekilde sislerde mevcut bulunması biraz zor ama bulursanız kesınlıkle kaçırmayın üst 2 sıra şerit led gündüz farı şeklinde altında mercekli h3 yuvası mevcut :)  dilerseniz mercek yuvasına beyaz led dilersenız amerikan park gibi turuncu led koymanız mümkün :)  

IMG-5489.jpg

IMG-5490.jpg

IMG-5491.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuffkayaa  Merhabalar hocam Aynı tampon bendede var bende aynı sorundan muzdaribim alttan bakınca aydınlatıyor zifiride çok çok az aydınlatıyor ve bazı modellerde sis bölümünü sökmekte sıkıntı yaratıyor bende değişmeyi düşünüyorum konu isabet olmuş ara sıra sağ taraf buğu yapıyor bunun için bile değişebilirim :) konuyu bende takipteyim.

+1

@yusuffkayaa  Merhabalar hocam Aynı tampon bendede var bende aynı sorundan muzdaribim alttan bakınca aydınlatıyor zifiride çok çok az aydınlatıyor ve bazı modellerde sis bölümünü sökmekte sıkıntı yaratıyor bende değişmeyi düşünüyorum konu isabet olmuş ara sıra sağ taraf buğu yapıyor bunun için bile değişebilirim :) konuyu bende takipteyim.

+1
@MertHaktan hocam Sizinle bu konu hakkında letgoda konuşmuş olabilirmiyiz :)) bi yerden tanıdık geldi 

Ayarsız olabilir mi yan sanayi sislerde maallesef ayar vidaları boşa dönebiliyo

@bnyamnclak aahahahahahah dünya çok küçük ya kral evet konusmustuk hayırlı bayramlarınız olsun  :) geri dönüş aldım aldığım yer sağolsun bilgilendirdi ve zamanla geçti çok nemli havada sağ taraf hafif buğu yapıyor leke bırakmadan geçiyor fakat yeni takım alicam sizinki gibi inşallah bulabilirsem.

@bnyamnclak aahahahahahah dünya çok küçük ya kral evet konusmustuk hayırlı bayramlarınız olsun  :) geri dönüş aldım aldığım yer sağolsun bilgilendirdi ve zamanla geçti çok nemli havada sağ taraf hafif buğu yapıyor leke bırakmadan geçiyor fakat yeni takım alicam sizinki gibi inşallah bulabilirim..
:)  Hayırlı bayramlar size bahsettiğim sislerim onlar bakın :)  sorunsuz ve gayet aydınlatmasından memnunum bulabilirseniz işinizi çözecek tek sisler bunlardır. 

:)  Hayırlı bayramlar size bahsettiğim sislerim onlar bakın :)  sorunsuz ve gayet aydınlatmasından memnunum bulabilirseniz işinizi çözecek tek sisler 
Valla sizin sislerinizi pek bulamıyorum sanırım kendi sislerimi söktürüp tasarım uygulatabilirim :) tamponu nerden temin ettiniz sisleri ordan alabiliriz belki diye düşünüyorum? 

Valla sizin sislerinizi pek bulamıyorum sanırım kendi sislerimi söktürüp tasarım uygulatabilirim :) tamponu nerden temin ettiniz sisleri ordan alabiliriz belki diye düşünüyorum? 
Sisler sayıner otomotiv tuning getirmiş araştırmam sonucunda ona ulaştım ben ayriyetten buldum bu sisleri yerleri ikitellide 

Sisler sayıner otomotiv tuning getirmiş araştırmam sonucunda ona ulaştım ben ayriyetten buldum bu sisleri yerleri ikitellide 
Detaylı bilgi verme şansınız varmı rica etsem siz tamponda montajlimi almıştınız yoksa ayriyetten sislerinizi değişmişmiydiniz ikitelli iletişim bilgisi vs zahmet veriyoruz kusura bakmayın :)

Detaylı bilgi verme şansınız varmı rica etsem siz tamponda montajlimi almıştınız yoksa ayriyetten sislerinizi değişmişmiydiniz ikitelli iletişim bilgisi vs zahmet veriyoruz kusura bakmayın :)
Ben aldığımda üzerinde vardı 0 olarak aldığım diğer sislerin üzerindeki kodlardan modelden araştırma yaparak bu firmaya ulaştım trow tuning die

A77A71CA-2EBF-4DEB-9F61-56FBA2F61084.png

Geri
Üst Alt