5D Paspas takımı

sergen38

Üye
İsim
ömer
Arkadaşlar aracıma yaklaşık bir ay önce 5d paspas aldım. Dün bir sosyal medya platformunda Tiguan sayfasinda benim paspasa benzer paspasa olmadık yorumlar yapılmış. Aracı Şahin'e çevirmişsin diyenler leş diyenler olmadık ağza alınmayacak yorumlar okudum. Resimlerde de görüldüğü gibi aracımın koltukları bej paspaslari kahverengi desenli sizce uyum sağlamış mi? Sırıtıyor mu? Bej paspas almadim çabuk kirlenir diye siyah renk de stoklarda bulunmuyordu. İndirime girince kahverengiye razi oldum. Seviyeli yorumların geleceğini bildiğim için sizlerden fikir almak istedim. Şimdiden teşekkür ederimIMG_20200519_160901.jpgIMG_20200519_160931.jpgIMG_20200519_161052.jpg

IMG_20200519_160936.jpg

Güle güle kullan dostum ama estetik olarak ben beğenmedim. Kullanan sen olduğun için senin beğenmen önemli

Hocam benim araç da shetland döşeme (bej). 

Ben açıkcası kahverengi hiç beğenmedim ancak önemli olan kendinizin nasıl mutlu olduğu, insanları takmayınız. 

Valla ben paspaslardaki boyut olayını anlamıyorum. Kimi 4 d kimi 5 d. Benim bildiğim 3d boyut var. En boy derinlik. Kalanları ne acaba ? 

Bence kapladığı alan ve malzeme kalitesi açısından çok güzel görünüyor. Renkler ve zevkler tartışılmaz ama bende tercih etsem bunu almaz, siyah alırdım. 

@Aliiii Siyah kalmamış kremi de ben tercih etmedim çabuk kirlenir diye indirime girmiş yarı fiyatına da görünce kahverengi aldim ama bakalim olmadı değiştiririm yada satabilirim

@sergen38 Sen beğendiysen, içine de sindiyse kalsın hocam. İşlevselliği tartışılmaz bence çok güzel kaplamış heryeri. Krem dediğin gibi almamakla iyi etmişsin çok kirlenirdi. Mercedes'lerin paspasları krem, leş gibi geziyor hepsi.

@Aliiii koltuk krem olunca krem paspas uyumlu olurdu ama kirlenmesi dezavantaj. Ancak siyah ve kahverengi de renk uyumu sağlamıyor. Nerden baksan sıkıntı yani. Aslinda krem koltuklara en ideali bu ama aşırı pahalı iki katmanlı üstteki çıkıyor alttaki sabit

Screenshot_2020-05-19-18-13-31-159_com.dmall.mfandroid.jpg

Screenshot_2020-05-19-18-13-38-853_com.dmall.mfandroid.jpg

Bence güzel görünüyor hocam değişik bir hava katmış bende 7/8 ay önce bir araç aldım orjinal paspas yanında 3d ikisinide verdi eski sahibi hangisini kullansam karar veremedim

Geri
Üst Alt